Wpis z mikrobloga

@chybaDapi Londyn, kup bilety z wyprzedzeniem to będziesz miał taniej ;) spokojnie 2 razy na cały dzień możesz skoczyć. Poza tym jak lubisz morze to Clacton on Sea i Felixstowe bardzo przyjemne do spacerów, Colchester ładne miasto. Do Cambridge nie jest tak daleko. Wszystko da radę pociągami.
@k_e_i_r_a: Dzięki Mirabelko! O Clacton on Sea myślałem, a skoro polecasz to wrzucam na listę miejsc do odwiedzenia. Colchester - właśnie przeglądam co tam jest ciekawego. Cambridge i Felixtowe mam już zaliczone. Cambridge przeraził mnie ilością młodych, bezdomnych ludzi, a w kasynach w Felixtowe przegrałem pół wyjazdowych oszczędności (,). W Londynie byłem na London Eye, Sealife i Madame Tussauds. Londyn sam w sobie bardzo mi się spodobał
@chybaDapi idź na China Town, może zjedz coś z lokalnej knajpy, poczujesz się jak w Chinach :) Albo przynajmniej kup sobie w azjatyckim sklepie herbatę (zwykłe ice tea w butelce) jaśminową czy tam z miodem. Pycha, normalna herbatka, nie jak nasze ice tea. Koniecznie British Museum, Jak się wkręcisz to cały dzień tam spędzisz, byłam 2 razy i chętnie wrócę. National Gallery nawet jak nie jesteś dużym fanem malarstwa, fajnie zobaczyć na