Wpis z mikrobloga

Super sprawa, przeglądam sobie gorące i jest post o urodzinach jakiegoś Mirka, ale biedaczyna ma dopiero 18 lat, więc co robią inne Mirki? Szkalują go bo jest za młody XD tak, wykop tylko dla przegrywow 25+ gówniarze XD a najbardziej spodobał mi się ten komentarz bo koleś dodał tag depresja, no i ludzie, którzy są młodzi nie mogą mieć problemów, nie pozdrawiam Cię brzydki Mirku, który skomentowałeś ten post. Moglibyśmy być dla siebie milsi? zrobiło mi się przykro, choć 18 miałam już dawno temu ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gorzkiezale #przemyslenia
Pobierz Karolya - Super sprawa, przeglądam sobie gorące i jest post o urodzinach jakiegoś Mir...
źródło: comment_L4FSUTKijDrBZzEkZjAmaB5kwLhwyBcs.jpg
  • 20
@Karolya: Bierze się to stąd, że młodzi ludzie wyolbrzymiają, aby zostać zauważonym. Depresja to choroba która długo się rozwija. Gorsze samopoczucie, czyli chandra, często jest określana jako depresja. Tak jak ludzie twierdzą, że jak nie zamkną okien przed wyjściem z domu, to mają OCD. Ale co prawda, to prawda, powinniśmy się bardziej szanować, bo nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie monitora.
@Karolya a jak było znalezisko o taksówkarzach (JAK BĘDZIESZ JEŹDZIŁ 20 TO TU BĘDZIESZ MÓGŁ STAĆ) to wielki ból dupy wykopków, że wypominali wiek ( ͡º ͜ʖ͡º)