Wpis z mikrobloga

#masternode #amelcio Witam serdecznie. Od długiego czasu szukałem platformy na której mogę pisać bloga. I odezwał się do mnie jeden z moich przyjaciół z kanału discord i podał mi propozycję w postaci Polskiej sekcji platformy medium.com o której istnieniu nie miałem zielonego pojęcia.

Także w sprawie masternode i mojego profilu o który spora ilość osób pyta - to można mnie obserwować pod następującym linkiem: https://medium.com/@Amelcio Zachęcam do odczytania pierwszego z moich artykułów.

Myślę, że z blogiem będzie powiązane ściśle #epln które rozdałem zupełnie za darmo 2 miesiące temu. Jeszcze myślę nad koncepcją.
#kryptowaluty
  • 14
ty lepiej nic nie zakładaj jak masz pisać takie głupoty jak ostatnio, odpadłeś na wyleszczeniu o którym sam pisałeś


@Jeffrey_M: ()()()(ʘʘ)(ʘʘ)(ʘʘ)(ʘʘ)(ʘʘ)(ʘʘ)(ʘʘ)

serio
@Jeffrey_M: Będę pisał i to sporo. Ale nie dla Ciebie lecz dla 300 Mirków którzy dodali mój profil do obserwowanych. Dziennie otrzymuję na PW po kilka zapytań. Czasami w weekendy na PW mam ponad 20 zapytań. Na pewno nie są to osoby zainteresowane. ;) Wiele spraw piszę tylko prywatnie. :) od tajemnica :)
@Amelcio dlaczego jeśli jesteś w btc od początku dopiero teraz eksperymentujesz z nodami? Ogólnie tak sobie czytam czasem i trafiam również na Twoje wypowiedzi, mam wrażenie że masz 16 lat przepraszam.
@Amelcio 9 lat w krypto i eksperyment z nodem XD 9 lat w krypto i zapomniał o platformie medium XD 9 lat w krypto i wciąż zatruwa umysły innych ludzi XD dlaczego nie zostawiasz takich rzeczy dla siebie?
@chilloutek to jest Twoje zdanie. Uważam że taki eksperyment jest warty uwagi. Nie znam medium jako Polskiej odnogi platformy.nie jest to istotne dla mnie. Bo jedyna platforma dla mnie ważna jest Mirko Np nieudzielania się na Reddit bo w ogóle nieznam języka angielskiego. Nie znaczy to że nie mogę siedzieć w krypto od 9lat
@Amelcio ok rozumiem Cię, teraz tak: nie rozumiesz j angielskiego więc proszę wytłumacz mi w jaki sposób dowiadujesz się cokolwiek ciekawego ze świata krypto ponieważ z tego co śledzę większość newsow jest właśnie po angielsku więc to takie trochę niepełne informacje chyba przyswajasz, jaki sens jest w wypowiedzi "jestem od początku bitcoina" brzmi to jakbyś przestudiowal cały Source code przeanalizował wszystkie wykresy generalnie powinieneś być mistrzem :-) druga sprawa wracając do tego
@Amelcio zaloz sobie jakas telegramowa grupę zaproś tam swoich kolegów i tam rozkminiajcie takie rzeczy


A kim Ty kolego jesteś by mi mówić co mam robić. Nikim.
@Amelcio hehe :-) no tak jestem nikim nawet od początku btc nie jestem to co ja mogę wiedzieć. A Ty dla mnie jesteś po prostu lamu* który pier** trzy po trzy zasłaniając się byciem w btc od powstania XD gl hf z ekseprymentami no i w sumie z tą nauką języka angielskiego :-)