Wpis z mikrobloga

@szymon-wrzesien Mam kilka sugestii na najbliższe streamy zebranych w jeden post.

1. Cel na mikroport bezprzewodowy.
Po to aby było Cię słychać na streamie gdy wychodzisz z auta i zachęcasz klientów na kurs.
Taki mikroport mógłby również służyć jako lepsze źródło dźwięku.
Przykładowy mikroport:
https://digishots.pl/bezprzewodowy-mikrofon-boya-by-wm5-2-4ghz.html?gclid=Cj0KCQjwxN_XBRCFARIsAIufy1b61NxAHuxJytC7FAE-y3Lyo5Ie7PysIi6A5GbCsH6qIHdFXkGbtF0aAgbdEALw_wcB
(nie wiem jak by to działalo z telefonem.) Może jakiś ekspert się wypowie pod postem.

2. Donejty czytane od 3zł czy od 1zł ?
Proponuję w tym wypadku kompromis:
- Od godziny 20:00 do 01:00 - donejty czytane od 3zł, bo jest więcej ludzi, młodszych i idiotów, którzy spamują.
- Od godziny 01:00 do końca streama - donejty czytane od 1zł, bo o tej godzinie bywało i 5 minut ciszy bez żadnego donejta...
Na tej zmianie zyskasz, bo bedzie wpływało 5x tyle donejtów po 1 zł niż takich po 3zł.

3. Cele na twoje challenge zbieraj z góry - aby nikt cię nie oszukał.
Mów na początku streama, że jak uda się zebrać dziś pierwszy 1000zł do celu to pojedziesz pod klub i zbierasz 4 dziewczyny do taksówy na co najmniej 10 minutowy kursik po Szczecinie.
Za kolejne 500zł np. szukasz dziadków do taksówki. Czy cokolwiek innego.

To chyba tyle i myślę, że są to dobre pomysły do realizacji.
Więcej pomysłów lub korekty tych co podałem zapewne ludzie napiszą pod tym postem więc też tam warto zajrzeć.

Zaplusuj pościk aby zobaczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#taxizlotowa #danielmagical #patostreamy #polskiyoutube
  • 13
@Balwanek_i_platki_sniegu: Problem z 1zł donate są takie, że profit do kieszeni Złotówy jest nikły. Złotówka wysłana paypalem to zaledwie grosz do jego kieszeni, trochę więcej w przypadku dotpaya, ale wciąż trzeba z czegoś odliczyć prowizję dla tipanddonation.