Wpis z mikrobloga

@Mithrindil: ale zwróć uwagę, że to niekomercyjna inicjatywa, w frankfurcie np zainstalowali fontanny z wodą pitną za darmo, ale w automatach i tak z 2 euro
  • Odpowiedz
@pawel_je: a dla ciebie mało 6 zł za pół litra? Gdzie normalna cena w sklepie za półtora litra to ok 2 zł to albo jesteś frajer albo lubisz przepłacać wybierz jedno sobie.
  • Odpowiedz
@Szalom: szkoda że tak nie wielu jak my rozumie cała ta zadymę o to 6 zł reszta pewnie programiści 15 k i lubią być dymani skoro te 6 zł nie robi na kimś wrażenia
  • Odpowiedz
@marian1881: i bardzo dobrze robisz Mirku. Zauważam tylko, że wszystkie produkty na lotniskach na całym świecie są generalnie bardzo drogie. Od dawna można to obejść, świetna inicjatywa jest teraz na lotniskach z darmowymi dystrybutorami wody i tak powinno być.

@Szalom: przymruż trochę oko na to co napisałem xD Ceny na lotniskach są chore, ale rozśmieszyło mnie wytykanie przez OPa innym, że nigdy na lotnisku nie byli, podczas gdy na Okęciu jeszcze takiej tragedii nie ma. Z tą Perrier też popłynąłeś bo na holenderskich i niemieckich lotniskach kosztuje €3-4, natomiast €1-1,5 kosztuje najtańsza woda, odpowiednik naszej kropli beskidu czy innej źródlanej. W Kijowie na lotnisku za dwa obiady z piwem i kawą zapłaciłem chyba z €20 tylko co z tego?

I to ze to jest OJROPEJSKIE lotnisko nie ma
  • Odpowiedz