Wpis z mikrobloga

Taki wyraz twarzy ma polka Księżniczka witaminka kiedy rozmawiamy i ona mówi o seksie z partnerem że coś tam będzie jak zasłuży a ja jej mówię że jak dla mnie to seks to powinna być obustronna przyjemność a nie element tresury odbywający się w nagrodę za określone zachowania i nigdy byk sobie nie pozwolił na takie traktowanie. Nie wiem skąd to się bierze, ale robię to dla waszego dobra beciaki.
#przegryw #logikarozowychpaskow #zwiazki #seks
LajfIsBjutiful - Taki wyraz twarzy ma polka Księżniczka witaminka kiedy rozmawiamy i ...

źródło: comment_jSUrBUPsVZIgDiKKS0e4MrPyl2z2mPoE.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LajfIsBjutiful: to wyobraź sobie minę Księżniczki kiedy usłyszała to kiepa jak ja XDDDDD I od razu była obrona to dlatego jesteś cały czas sam i że jestem chamski XD A najlepsze jest to że właśnie takie księżniczki najczęściej lodują na kanapie starego bmw bo myślą że właśnie tym zdobędą męskiego twardego faceta XD
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: No że ja zawszę o tym mówię takim księżniczką XD i lubię ich obruszenie że jak to... w związku są 2 wolne osoby które mogą robić co chcą. I że żadna strona nie może dominować i że seks nie jest nagrodą czy sposobem wymuszenia czegoś. I jak seks jest jedyną metodą na utrzymanie faceta przy sobie to jesteś po prostu nudna i słaba...to im mózgi wybuchają
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful:
Była już o tym dyskusja na wykopie. Koniec końców wyszło na to, że seks nie powinien być w związku nagrodą a brak seksu groźbą. Jeżeli kobieta w związku ma do zaoferowania głównie i wyłącznie seks, to facet równie dobrze może jechać na roxy: zapłaci, skorzysta, bez łaski, bez zaangażowania emocjonalnego, bez ryzyka bycia oszukanym i zranionym.
Kobieta która traktuje seks jako nagrodę dla mężczyzny, najwyraźniej mało ma do zaoferowania,
  • Odpowiedz