Wpis z mikrobloga

Z tym Dlive jak dla mnie to równia pochyła w dół będzie. Niczym na tej przeróbce co wczoraj tutaj wrzucaliście, dymy w #!$%@? ome, telefoniki i papieroski. Co z tego ze pierwszy streem fejkowe 16k widzów, drugi 1,5k (to już bardziej wiarygodne) i jakieś kryptowaluty za reklame platformy dostał. Piszą tutaj ze faza 5k zł wpadło, tucznik i inni ból dupy a zapominają ze na tym Dlive to łącznie siedzi 100 osób więc jak przyszło nagle 1k to powinni mu dać 50 tys za taką reklamę.
Jaki Youtube #!$%@? jest ale każdy ogarnia jak to działa, gdzie klikać co wysyłać itd. Często ludzi słuchają po prostu sobie muzyki czy cokolwiek oglądają i dostają powiadomienie że ten czy tamten jest na żywo i wtedy wchodzą. Na tego Dlive nikt nie będzie wchodził na codzien bo i po co, więc to że zostawi powiadomienie na jakieś grupie to zginie w natłoku informacji, zresztą większość ludzi wbija w jakieś grupy lordozów czy innych truczników.

#rafonix #patostreamy #lordoza
  • 14
@Rebelll: dzieciaki dzieciaki, kiedyś jak wychodził twiter snapy i inne portale to też mówili ze tylko fb a reszta gowno. I co? Z twoim podejsciem i ludźmi jak na wykopie to bym jeszcze w konie jeździli, a do matki ksiądz lub pan by przychodził żeby wybzykac. Chociaż pewnie przychodzą jeszcze.
@Socred: ale twitter i snap to jest cos innego niż fb. Po prostu uzupełnienie social media. To tak jakbyś powiedział że samoloty wyprą samochody.
Podejrzewam że jestem starszy od Ciebie więc zachowaj te dzieciaki dla siebie
@Socred: Porównanie snapa do fb xD Gnije z twojej niewiedzy/ignorancji. A twitter w Polsce dalej nie jest popularny, większość osób tam wchodzi, żeby pośmiać się z debilnych ludzi polityki jak Petru czy Stonoga.
Yt ma monopol i żadne dlive tego nie zmieni. Podobnie było z twitchem. Był hitbox. W porównaniu do Twitcha to zajebiście tam płacili, ale co? Upadł. Przed Hitboxem było gamecośtam i to tak samo upadło.
@Socred: Ale zamknij #!$%@?ę i zostaw moich rodziców w spokoju typie. Stul pysk, ja ci rodziny nie obrażałem. Po twoim wychowaniu, a raczej jego braku wnioskuję, że stary zostawił twoją matulę jak wpadła, a matka nie potrafiła wychować gówniarza.