Wpis z mikrobloga

Ludzie będący za przywróceniem obowiązkowej służby wojskowej to albo kobiety, które i tak by nie poszły, także powinno być i dla nas żeby było równo, albo niedorozwoje umysłowe niepotrafiące nawet poprawnie pisać w naszym języku. Kisnę zawsze, gdy widzę te januszowe mordy i feminazi odzywające się pod takimi postami.
#polska
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Avogadrus a co z 40-50 letnimi Januszami, którzy teraz są tak bardzo za, ale te dwadzieścia-trzydzieści lat temu sami udawali wariatów lub studentów, byle by nie iść do wojska? Oni są najbardziej irytujący (°°
  • Odpowiedz
@Avogadrus: Ta sama grupa kasztanów co chce powszechnego dostępu do broni w Polsce, bo niby tak obronią kraj xD
Ja też bym chętnie bronił kraju, ale przed takimi idiotami co to chcą zalać Polskę bronią i byłoby tak jak w USiA
Gurła przed czym oni chcą się u nas bronić bronią.
  • Odpowiedz
Raz napisałem jakieś karynie co głosiła wlasnie takie hasła, ze teraz to nie ma facetów tylko pedały w rurkach , ze może by tak wprowadzić obowiązkowa służbę w kuchni dla kobiet bo żadna już nie umie gotowac to powiem wam ze niezła inba się zadziała bo kwiczala ze jestem szowinista xD
  • Odpowiedz
@Avogadrus: Nic nas przecież tak nie obroni przed rosyjskimi rakietowymi pociskami balistycznymi dalekiego zasięgu klasy ziemia-ziemia ICBM, z trzystopniowym napędem na paliwo stałe, przystosowany do przenoszenia trzech głowic jądrowych MIRV, RS-12M1 Topol-M jak przeszkolenie wojskowe w bieganiu, fali i strzelaniu z KBKSu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Blaskun:

@Avogadrus: Ta sama grupa kasztanów co chce powszechnego dostępu do broni w Polsce, bo niby tak obronią kraj xD

Ja też bym chętnie bronił kraju, ale przed takimi idiotami co to chcą zalać Polskę bronią i byłoby tak jak w USiA
Gurła przed czym oni chcą się u
  • Odpowiedz