Wpis z mikrobloga

Widać, że Bystrzak ma łeb na karku.

Zbliża się lato, więc już na początku maja zaczął inwestować w działkę pod domem bo zauważył, że streamy na świeżym powietrzu mogą być ciekawą odskocznią od ciągle tych samych bójek w małym pokoju. Teraz kopie basen, później pewnie doda jakiś parawan, zestaw mebli ogrodowych i grilla z prawdziwego zdarzenia. Do tego rozwiesi kilka kamer bo już z tego kadru widać że ma gdzie (elewacja domu po lewej stronie). Jeśli pomysł plenerowych imprez wypali, to na wakacyjnych streamach (które tłuc będzie mógł non stop przez kilka miesięcy) karzeł zarobi krocie.

A grubas? Grubas może się schować z kanapowym zamulaniem na Urzędniczej, zamienianym od czasu do czasu na stypę w ciasnej, blaszanej przyczepie. Niech dalej hamuje dymy, ucieka do Nosacza zabawiającego się w Bajce, skąpi na żarciu i alkoholu, to spadnie z rowerka szybciej niż mogłoby się niektórym wydawać. Od pamiętnego remontu (który swoją drogą wymyślił Guzik) nudny knur nie pokazał nic ciekawego. No chyba że kogoś bawił udawany teatrzyk z duchami (podczas którego leniwemu świniakowi nie chciało sięnawet zejść do piwnicy dla lepszego klimatu)...

#patostreamy
#danielmagical
#bystrzaktv
  • 20
@Bezimienny_Typ: Od dawna nie interesuje mnie zachowanie tucznika, szkoda na niego czasu. Zobacz moją aktywność na tym tagu. Swego czasu pisałem po kilka postów dziennie, teraz zamieszczam średnio jeden na tydzień.

Wbiłem na streama Bystrzaka, spodobało mi się co robi/planuje i porównałem to z poczynaniami zakłamanego jupitera z Torunia...

@bez_zadnego_trybu: Dlatego liczę, że na lato Bystrzak urozmaici ekipę. Basen, leżaki, alkohol, kilka kamer, trampolina, dmuchany zamek, wodny rękaw, namioty, itp.
@mamrotekk: Rozumiem, że granie knura w Tibię było ciekawsze?

Świniak przez swoje kilka godzin pokazywania gierki wbił trochę expa z którego nic nie ma, Skrzat przybliżył się do (mam nadzieję) epickich streamów z basenowych zabaw latem.
@AShans: Bystrzak ma teraz 3k i liczba rośnie (jest dopiero 20). Knur miał jakieś 1.5k albo mniej (tyle widziałem na sscach na mikro).

Zresztą co to ma za znaczenie? Knur od dawna nie pokazuje nic nowego, ciągle katuje widzów tym samym, nudnym przedstawieniem z krzyczącą Gochą, a teraz jeszcze próbuje wejść wymarły w temat "streamowania gier", do którego się nie nadaje i który po 2 latach nie przyniósł mu żadnego większego
Świniak przez swoje kilka godzin pokazywania gierki wbił trochę expa z którego nic nie ma


@vegeciak: te kilka godzin( goha gnojąca jace) było ciekawsze niż ostatni miesiac u bystrzaka. A o epickich juz streamach w kwietniu nie wspomnę. Ja krasnala odpalam sobie jak mam problem zaśnięciem i do tego idaelnie się nadaje, a od dymów jest tucznik i czasami prezes, reszta to nudne gówno