Wpis z mikrobloga

Półtora roku temu kupiłem auto. Od tego czasu zawsze się cieszyłem, że ceny benzyny są "jako takie". Czyli od 4.3 zł za litr, czasem do 4.8 zł. A dziś co? Wjeżdżam na stację, a tu jeb 5.02 zł. Super, w wakacje pewnie będzie 5.50 zł. W Polsce za minimalną krajową na chwilę obecną za godzinę pracy masz niecałe 2 litry benzyny. W Niemczech jakieś 6.5 litra. Ale najważniejsze, że wstaliśmy z kolan.
#zalesie #polska #bekazpisu #polityka
mattheo1994 - Półtora roku temu kupiłem auto. Od tego czasu zawsze się cieszyłem, że ...

źródło: comment_5wbiWCqKhWGLu1uPpOYVFmfUfnBerj33.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@mattheo1994: a jak mówiłem głosować na korwina to się śmiali. Kukiz alkoholik sprzedał się pisowi, co też mówiłem że nie warto na niego głosować ale ludzie widzieli w nim "normalnego korwina" no i jak zwykle wygrali idioci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mattheo1994: No to po co tyle jeździsz lewaku? Rzuć pracę, płódź dzieciaki i siedź z nimi w domu. Raz na miesiąc idź odebrać swoje amniesienależy+ , część z tego oddaj w niedzielę księdzu.
Taki jest nowy model wzorowego Polaka.
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: Za to w Polsce masz 10 podatków w paliwie, jak kupujesz auto, to płacisz podatek, jak chcesz się przejechać autostradą, to płacisz, płacisz za jakąś nikomu niepotrzebną naklejkę na szybie, za niepotrzebną kartę pojazdu, za dowód rejestracyjny, który dziwnym trafem ma tylko 6 miejsc na pieczątki z przeglądów, choć zmieściłoby się ich o wiele więcej i po 6 latach musisz zapłacić za nowy. Kierowcy w Polsce to największa i
  • Odpowiedz
@FLAC: Skoro większość narodu to:
- 500+- "przynajmniej coś teraz DAJĄ"
- Zakaz handlu - "Dobrze, niech ludzie odpoczną"

to nie dziwota, że co 4 lata wygrywają idioci.
  • Odpowiedz
@mattheo1994 w Niemczech tez sa podatki w paliwie, drogowy placisz raz do roku stala kwota - w polsce ta kwestia jest duzo lepiej rozwiazana.

Tak samo, rejestracja, blachy etc tez kosztuja, przeglad 4 razy drozszy niz w Polsce ale fakt ze na dwa lata.
  • Odpowiedz
@VrubeL: Pisiorom kwestia cen ropy na rynkach i kursu złotówki nioe przeszkadzała w krytykowaniu rządu Tuska.
Nadto, PiS dorzuca nową opłatę do ceny paliwa, a to oczywiście podwyższy jej cenę.

Dlaczego tak bronisz partii?
  • Odpowiedz
@GordonLameman3: NIe bronie tylko zastanawiam się gdzie te powyższe mirki były jak benzyna kosztowała prawie 6 złotych? Naprawdę wierzycie, że kaczor ma taką moc, że wpływa na światowe rynki czy to już mania depresyjno prześladowcza?
  • Odpowiedz
@LowRyder_: Czyli kupować z kradzieży, super. Fajnie jest mieć też znajomych Cyganów, którzy wynoszą hurtowo jedzenie z Biedronek i znajomych Sebixów włamywaczy jakbyś akurat chciał zmienić telewizor.
  • Odpowiedz
@GordonLameman3: jak już pisałem wcześniej ide twoim tokiem "myślenia". Wzrost cen paliw w Polsce to wina kaczora a światowe rynki to tylko mały promil. aha i jak PISiory krytykowały rudego za ceny paliwa to były niedobre ale jak POyeby teraz atakują to jest ok.
EOT
  • Odpowiedz