Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szantażuje mnie dziewczyna! Mirki, co robić żeby z tego wybrnąć?! Dwa tygodnie temu poznałem super dziewczynę, od razu mi się spodobała, zaprosiłem na spotkanie. Spotkaliśmy się 2 razy, trochę poleciał flirt w smsach no i wysłałem jej zdjęcie swojego #beniz z pytanie czy dostane coś w zamian. Najpierw nic nie odpisywała po mimo tego, ze wiadomość odczytała, po około 30 minutach napisała mi że ona nie życzy sobie żebym ja jej wysyłał zdjęcie swojego penisa, że musze być desperatem skoro wysyłam prawie obcej dziewczynie swoje przyrodzenie i napisała mi ze jak dostaje takie zdjęcia to zawsze pokoazuje je swoim znajomym żeby ocenili i ma jenej kolege geja, który oceni mojego penisa i jak chce to przesle mi później co oni o tym sądzą i to jedynie to na co moge liczyć w zamian bo ona nie wysyła swoich nagich zdjęć obcym facetom. Rozumiecie to??? Tak się wnerwiłem, ze napisałam do niej "tylko spróbuj s*ko" i nic już nie odpisała. Napisze tylko, że to nie było tak, że ja jej tak po prostu przesłałem to zdjęcie jak jadłem sobie akurat obiad tylko my flirtowaliśmy w smsach, nie jakoś bardzo, no ale napisałem jej co bym zrobił jak bym teraz był z nią.
I teraz najgorsze, wiem że ona zna kilka osób z mojej pracy i napisała mi że im też pokaże. Nie wiem co mam robić, bo ja mam 31 lat i nie mam jakiejś tam sobie gównoroboty tylko poważną pracę na dobrym stanowisku. Jka ktoś ode mnie z pracy się dowie to mogę mieć kłopoty bo pracuje w takiej branży, że te harpie zrobią wszystko żeby człowieka ściągnąć na dół i zając jego miejsce. Nie mam pojęcia czy ona tylko tak sobie powiedziała czy faktycznie to zrobi ale co mam zrobić w takiej sytuacji??? Jak to wszytsko dobrze rozegrać żeby ona usunęła moje zdjęcia? Bo na pewno już się z nią nie spotkam ani nic.

#niewiemjaktootagowac #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 47
  • Odpowiedz
No i ma rację, to trzeba być #!$%@? żeby wysyłać komuś zdjęcia swojego benka xD


@pomielona: przede wszystkim trzeba być #!$%@?, aby wyzywać od suk zamiast przeprosić będąc już na straconej pozycji.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pisz do Gigachada zeby ją zbajerował i wysłala mu swoje nagie foty.(a z pewnoscia to zrobi,bo jak powszechnie wiadomo żadna mu sie nie oprze).Wtedy Ty bedziesz mógł ją szantażować

btw 31 lat i takie akcje xD
  • Odpowiedz
@szpongiel: Zgadzam się, w ogóle odzywać się do kogoś w ten sposób jest poniżej krytyki.
OPowi można jeszcze pogratulować bystrości skoro twierdzi, że pracuje na jakimś stanowisku i wysyła obcym laskom takie zdjęcia xD Faktycznie "poważny" i "dorosły" facet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz