Wpis z mikrobloga

#rozdajo #steam #frostpunk #rozdajosteam #steamrozdajo #pcmasterrace

Mam już na steam więc wylosowanemu podeślę gierkę jak będzie conajmniej 500 plusów ;) wysyłka na mój koszt.
Zasady proste, plusik i tyle, zielonki z kontem starszym niż ten wpis też mile widziane, patostreamy out.

Kto chce może też zostawić lajka i suba na moim kanale na którym bliżej premiery Mordhau będą pojawiać się profesjonalne poradniki, omówienia itp dotyczące tej zajebistej giery, po subach też rozlosuje jakiss klucz na steam

https://youtu.be/e_2ftO1-d48
U.....y - #rozdajo #steam #frostpunk #rozdajosteam #steamrozdajo #pcmasterrace 

Ma...

źródło: comment_VvN3SY71CnD4uP2c49K4SqilnCWQpvsU.jpg

Pobierz
  • 17
@Uncy: Ja się akurat wciągnęłam, dobra giera.
Szkoda że tylko 3 scenariusze, ale na każdy trzeba przyjąć trochę inną taktykę.
W każdym razie czekam na więcej scenariuszy, bo są w trąbkę.

No i nie wiem czy grafika jest piękniejsza, czy muzyka, nie mogę się zdecydować... ()

This War Of Mine to przy tym taki wcześniejszy, trochę nierozwinięty braciszek.
@Uncy: No niestety dość krótka, dlatego liczę na to że dodadzą coś jeszcze, jakieś dlc albo właśnie scenariusze, bo szkoda tego potencjału. Wszystko wygląda świetnie ale przydałoby się to rozwinąć, dodać np. tryb bez scenariusza nastawiony tylko na przetrwanie jak najdłuższego czasu [z jakimiś krótkimi burzami czy mocnymi spadkami temperatury, losowo ustawionymi w czasie], albo tryb gdzie nie jesteśmy ograniczeni żadnymi ścianami i możemy budować miasto jak chcemy, no nie wiem.