Wpis z mikrobloga

Halo, Mircy potrzebuję speca od stalkowania a wiem, że Wy potraficie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chodzi mi o znalezienie dziewczyny w sieci. Mam jej imię, mniej więcej skąd jest, sporo zdjęć z twarzą i nawet jeden filmik. Wiem, że ma insta i fejsa, ale cholera nie chce podać, dlatego chcę ją po prostu znaleźć :P
Ktoś pomoże albo da jakieś wskazówki? Próbowałem już Google Grafika i podstawowe wyszukiwanie w Google, ale niestety nic nie trafiłem :/ Bez spiny, chcę jej tylko zrobić psikusa, skoro nie chce podać nawet głupiego insta a zdjęcia ciągle wysyła
#tinder #podrywajzwykopem #stalker #trollpoziomka
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@poziomek90: jeździj po okolicy z odpalonym tinderem, jak odległość między wami będzie się zmniejszać to znaczy że jesteś bliżej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@poziomek90 nie wiem na jakiej zasadzie to działało. Nie miałem FB, a przypadkiem kliknąłem w to pole z propozycją znajomych i na jeden z pierwszej pozycji znajoma twarz. Patrzę imie, znajome. Powiększyłem awatara a w nim wycięte zdjęcie które kiedyś dostałem. Potem patrzę na zamieszkanie i się zgadza. Dodałem inlytam czy ty to ty i okazało sie, że tak
  • Odpowiedz