Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki spod tagu #projektowaniewnetrz #urzadzajzwykopem #urzadzanie #architekturawnetrz mam problem. Robię remont kuchni. Wybrałam opcje biała z drewnianym blatem. Myślę jakie płytki wybrać na ścianę, nad blatem. Myslalam o delikatnych patchworkowych płytkach w jasno szarym, delikatnie błękitnym kolorze. Myslalam o nich do czasu dopóki nie okazało się że nie mają ich na stanie i mieć będą za 3tygodnie o ile w ogóle... a mnie czas goni, trzeba już kłaść płytki. Dzisiaj jadę coś wybrać i muszę to zrobić. Oglądając inspiracje widzę że 90% wybiera do takiej kuchni biała cegłę. Nie wygląda to źle ale jak dla mnie jest to nieco nudne i oklepane. Może Wy mi coś doradzicie, macie jakiś pomysł? Boje się że skończy się na tej cegle:( myślałam też o cegle w naturalnym kolorze ale mam już taka w łazience, nie chciałabym się powtarzać ;D pomocy!:D
#pytaniedoeksperta #pytanie #pytaniedorozowychpaskow
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krankola: Może nadruk na szkle na wymiar. Fajne rzeczy robią teraz. Biała cegła oklepana ale białe meble z drewnianymi blatami już nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Też chcę takie zestawienie
  • Odpowiedz
@drymz: a no oklepane jak kotlet( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wiesz o co chodzi... Wystarczy że do takiej bialej kuchni dasz jakieś właśnie fajne płytki w kolorze albo jakieś dodatki i już tworzy się ciekawe polaczenie które sprawią że taka kuchnia nabiera oryginalnego charakteru ;D szkło powiem ci średnio mi się podoba, wiem że robią fajne rzeczy, widziałam ale jakoś ciągnie mnie w tradycyjna stronę, taka
  • Odpowiedz
@Krankola: Ja daję duże, prostokątne, białe kafle i dodatki w najróżniejszych jaskrawych kolorach, faktycznie jak się znudzą kolorowe chochle, czy kubki to można to zmienić. Może szyba faktycznie nowoczesna, ale możesz tam nadrukować cokolwiek i jest bardzo estetyczna. Powodzenia
  • Odpowiedz
@Krankola: No niezdecydowana jak baba! :D A tak serio to Cię rozumiem, też kuchnie chciałabym dopieścić. A jakby pociągnąć drewniany blat "pod kątem 90°" na ścianę? Taka a'la vintage boazeria?
  • Odpowiedz
@Eutanazja: a no.. typowa baba jest typowa!:D juz sama się na siebie denerwuje xd niebieski to chyba że mną dzisiaj w tym sklepie oszaleje xd
Kurde czytasz mi w myślach, też myślałam o czyms takim, o ile mówimy o tym samym xd chciałam wkleić zdjęcie ale nie mogę tego znaleźć teraz. Pomysl odpadł bo mojemu niebieskiemu w ogóle się to jakoś nie spodobało xd
  • Odpowiedz
@Krankola trzebaby poszukać w necie. Sam bym tego nie wymyślił ale byłem raz w brand storze Samsunga gdzie była ścianka zrobiona właśnie w ten sposob. #!$%@?ąc już od lodówki za 13k właśnie były fajne meble drewniany blat + morsko topazowe szkło i u góry szafki z cieplym podświetleniem. Zrobiło to na mnie spore wrażenie wtedy. Może znajdę gdzieś fotel tego
  • Odpowiedz
@Krankola: si. Widziałem że są takie np. w złotym odcieniu. Fajnie to wyglądało z białymi meblami, tylko blat był czarny. Z drewnem raczej nie pójdzie. Ale może mają jakiś fajny wyrazisty kolor który by pasował
  • Odpowiedz
@Krankola: Nie spodobało mu się bo nie widział zdjęcia! :D Do zakupów siedziałabym godzinami np. na Pintereście, a w sklepie - intuicyjnie wybrałabym to, co mi najbardziej utkwiło w pamięci i najdłużej analizowałam.
Bo jednego dnia biegałabym w dżinsowych ogrodniczkach, a innego? Tylko biała sukienka w kwiatki.
Nie ma co porównywać zachcianek do stałego wystroju wnętrz, ale dziś będą podobać Ci się szarości, a w niedzielę będziesz żałować że nie
  • Odpowiedz
@jan7796: @Eutanazja: @Yoggi: kurde! Wpadłam wczoraj na pewnien pomysł ale teraz już sama nie wiem, więc proszę, jeśli to głupie to sprowadźcie mnie na ziemię. Moja koleżanka pięknie maluje. Maluje tez na ścianach, farbami. Tworzy przepiękne rzeczy. Gdyby tak namalowała mi jakieś fajne rzeczy typu np duza nasycona kolorem lawendę w dużej starej donicy i inne jakieś takie głupoty(trzeba byłoby się dobrze zastanowić co jeszcze :))
  • Odpowiedz