Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki spod tagu #projektowaniewnetrz #urzadzajzwykopem #urzadzanie #architekturawnetrz mam problem. Robię remont kuchni. Wybrałam opcje biała z drewnianym blatem. Myślę jakie płytki wybrać na ścianę, nad blatem. Myslalam o delikatnych patchworkowych płytkach w jasno szarym, delikatnie błękitnym kolorze. Myslalam o nich do czasu dopóki nie okazało się że nie mają ich na stanie i mieć będą za 3tygodnie o ile w ogóle... a mnie czas goni, trzeba już kłaść płytki. Dzisiaj jadę coś wybrać i muszę to zrobić. Oglądając inspiracje widzę że 90% wybiera do takiej kuchni biała cegłę. Nie wygląda to źle ale jak dla mnie jest to nieco nudne i oklepane. Może Wy mi coś doradzicie, macie jakiś pomysł? Boje się że skończy się na tej cegle:( myślałam też o cegle w naturalnym kolorze ale mam już taka w łazience, nie chciałabym się powtarzać ;D pomocy!:D
#pytaniedoeksperta #pytanie #pytaniedorozowychpaskow
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krankola: Pokaż zdjęcie obecnego wyglądu kuchni i dzieł tej koleżanki. Tak to nie doradzimy dobrze. :)
I weź pod uwagę to, że kuchnia to jednak kuchnia. Będzie się brudzić -> częściej się przeciera a na szkle czasem widoczna smuga irytuje. :D
  • Odpowiedz