Wpis z mikrobloga

WITAM SAMOCHODOWE ŚWIRY JEST 6 RANO JA WŁAŚNIE SZYKUJĘ SIĘ NA KOLEJNY DZIEŃ BUSPASOWYCH ZAMAGAŃ ZA GODZINĘ ODWIOZĘ MOJĄ AURELKĘ DO SZKOŁY OCZYWIŚCIE JADĄC BUSPASEM A POTEM WRÓCĘ UMYĆ MOJE BMW PRZED JAZDĄ BUSPASEM DO PRACY
#jazdabuspasempowroclawiu #pasta
  • 23
  • Odpowiedz
  • 489
@Maglev: PRZYGOTOWAŁEM POJEMNIKI Z POSIŁKAMI NA CAŁY DZIEŃ KTÓRE BĘDĘ MÓGŁ ZJEŚĆ NA TYCH ODCINKACH GDZIE NIE MA BUSPASA I BĘDĘ STAŁ W KORKU
  • Odpowiedz
@71jphwdp: nope. Zobacz wcześniejszy wpis OPa. Bodajże przez miesiąc zamierza jeździć buspasem, bo szybszy dojazd wobec kary 100zł i 1pkt karnego jest według niego ryzykiem które warto podjąć.

To jest coś w rodzaju eksperymentu dokumentowanego na mirko.
  • Odpowiedz
  • 2
@PrettyMuchDeadAlready: u nas też niby mają wideorejestratory ale te tramwaje i autobusy jeżdżą tam tak rzadko że dziś ani wczoraj żadnego nie spotkałem na buspasie, zresztą jak przed wjazdem na buspas zobaczę w lusterku że jedzie to go przepuszczę i wjadę na buspas dopiero za nim.
  • Odpowiedz
@cup12552: polecam janosika, zawsze będziesz wiedział czy stoją gdzieś i robią łapanke czy nie, bo zdarza się, że rano stoją i wyłapują buspasowiczów. Polecam również jak ich zobaczysz przeskoczyć w miarę możliwości na skrajnie lewy pas - nie ściągną Cię sprawdzone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz