Wpis z mikrobloga

Podsumowanie D-live rafostream:
-Widzów 16k
-Zabronione 4kzł
-Gadniaie po engielsku jak novak po wylewie "o maj got" "thenkju for dolars"akcent czeski nabardziej w---------y.
-gadanie po polsku o tym że d-live jest najlepszy w naszym układzie słonecznym
-chwalenie sie bmw e46 full m pakiet xD
Reklama
-filmik reklamowy na yt że przychodzi na d-live
-info ig fb

Sytuacja na yt parę dni wcześniej:
-obgadywanie i zgłaszanie grubego
-telefony, ome
-1700 widzów
-donejtow z 150zł
Reklama
-reklamowanie swojego strima na fb ig, swoim oraz kingi
-shoterzy "nowy kanal rafon" "rafon wyjasnis tucznika"

Podsumowanie:
Przechodzisz na strone o której nikt nic nie wie, zakladanie konta trwa pare dni, tygodni. Widzowie mieli już Cię w dupie tydzień temu. To jak można zrobić szum żbeby mieć reklame za "free".
Kupujesz botviver, pokazujesz i gadasz jaka to nie zajebista platforma a yt to gowno. Sypią ci sie donejty, najprawdopodobniej od znajmochy. Szoterzy, nagrywaja i wstawiaja z kislem w gaciach.

Ciekawostka co do widzów,:
-na yt są wahania częste po tysiąc lub dwa nawet, szybka tendencja wzrostowa lub spadkowa
-d-live powili rosnąca, nie spadajaca. Nawet jak rafon nudził i nic urwa nie robił.

Moje zdanie: gosciu albo ma zajebistego farta i my mu zapewnilismy takie coś, albo dogadał się z wlascicielamy czy administracją strony żeby wypromować jego kanał.

Marcin ile byś nie zarobił to i tak będziesz chłopakiem bez wykształcenia bez gustu, z ubigim słownictwem barkiem kultury i wadą postawy :) i z kobietą która upokorzyles gorzej niż psa. Ciekawe czy ta tesciowa twoja to widziala i teść ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#patostreamy #danielmagical #rafonix
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Kabaneiiirooo: mnie w-----a najbardziej wypominanie komuś akcentu jak ty to robisz. Na zachodzie mają w dupie jaki masz akcent byle się dogadać a w Polsce każdy to ekspert po anglistyce. Taki Tusk czy Pasza nie mają lepszego akcentu od rafonixa a bezproblemowo odnajdują się w sferze międzynarodowej
  • Odpowiedz
@godoto: co ty p------y jestes? Mi paszy akcent sie podoba, tuska mnie śmieszy a rafona w-----a a że Ciebie nie to uj mnie to obchodzi dodaj se wpis ze zajebisty akcent rafona i tasuj się do rego. A nie spinasz się jakbym ci ojca zwyzywal. Dogaduje się to ok ale powtarzal ciagle to samo jak idiota.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kabaneiiirooo: nie napisałem że zajebisty tylko jak widzę ten problem a ty się już spinasz i wyznaczasz gdzie i co mogę pisać @golomb13: śmieją się głownie inni Polacy, to tak jakby u nas śmiano się obcokrajowców bo nie wymawiają śćą poprawienie
  • Odpowiedz
dogadał się z wlascicielamy czy administracją strony żeby wypromować jego kanał.


@Kabaneiiirooo: slyszales jego angielski? Wątpię by się dogadał czymś takim. Po drugie jakim cudem jakis noname z Polski (dla wlascicieli portalu jest kims takim) moglby od nich na start wyciagac kasę. IMHO liczba widzów to kumulacja, zalicza odswiezenia strony i pojedyncze wejscia sumuje (jak ktos wychodzi to nie odejmuje). Co do kasy to nie wiem jak tłumaczyć może tym
  • Odpowiedz
IMHO liczba widzów to kumulacja, zalicza odswiezenia strony i pojedyncze wejscia sumuje (jak ktos wychodzi to nie odejmuje).


@thrawn41: miał 16k widzów, a live miał 92497 wyświetleń, więc działa dobrze
  • Odpowiedz