Wpis z mikrobloga

Chcę przesłać pieniądze poprzez Fenige.pl / Send4.me (należy do nich) i za cholerę się nie da. Wywala mi błąd.
Nie ma żadnej blokady w banku. Przesył z karty mBanku na kartę w PKO BP. Obie są MasterCard. Dlaczego nie mogę zrobić przelewu z jednej karty na drugą?
#bank #banki #pieniadze #finanse #mbank #pkobp
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
@sylwke3100 Fenige powstalo jakies 2 lata temu,mozesz o tym przeczytac na cashless.pl
Pozwala przesylac pieniadze z jednej karty MasterCard na druga karte MasterCard. Pieniadze pojawiaja sie na koncie do 30min. Wykorzystuje usluge przesylu pieniedzy MoneySend od MasterCard ktore powstalo jakies 14 lat temu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Marcinowy na stronce masz listę banków, którym możesz wysłać. Alior Bank, Bank Pocztowy, Bank BZW BK, Bank Raiffeisen, Idea Bank, Bank Pekao SA.
  • Odpowiedz
  • 1
@Marcinowy aa, to pewnie Banki tego send4.me nie obsługują i temat zamknięty :) Nie pomogę bo nigdy z tego nie korzystałem.

Może zadzwoń do Banku?
  • Odpowiedz
  • 0
@FHA96 mBank na 100% obsluguje bo dostalem pare takich przelewow na karte id pewnych stron ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zastanawia mnie czy PKO BP obsluguje MoneySend od MasterCard
  • Odpowiedz
@Marcinowy, jeżeli będzie możliwość wprowadzenia zmian w tym zakresie, Klienci zostaną o tym poinformowani. Wszelkie informacje o nowościach są umieszczane przez Bank na głównej stronie internetowej.
  • Odpowiedz