Wpis z mikrobloga

Wykoppiwo Kielce 13 maja:

Zgodnie z ustaleniami z ankiety wybór padł na grill na terenie Politechniki. Ja będę miał grill i węgiel, jeden załatwi też @asiaczek24, jeśli ktoś chce to też może wziąć. Można wziąć też ze sobą coś do siedzenia, jakiś koc, itp. chociaż to też obiecała załatwić @asiaczek24

Spotykamy się o 17:00 obok kamieni, które leżą po drodze z Rektoratu PŚk do Galerii Echo. Jeśli ktoś nie będzie mógł znaleźć to pisać na mirko ;d tam też dokładne miejsce. Ja powinienem być na miejscu trochę wcześniej.

Do zobaczenia!

PS Nie zapomnijcie wziąć ze sobą piwa, kiełbasek czy chleba aby móc nakarmić kaczki w parku podczas tej pięknej niehandlowej niedzieli.

@basia15 @awsedr @Zgubilem_Login @Bruno_ @wiktor98 @hoszin @Flidd @KolegaPatryk @dlugi_ @devillikeme @LaserRock46AND2 @K44WY3P51WCWC @sikejsikej @ScaRRyMaN @asiaczek24 @bartekkk @Marysia95 @mrKuaku @piwosz-neofita @makowiec_z_makiem @digitallord @daviiid @Koniec_Zartow @kolhubi @DopeMerc @okazakineko
  • 40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MG78: a przygotujesz coś specjalnego na grilla?
A takie pytanie do innych ktos sie sklada na jakieś jedzenie bo moge sie dorzucić kilka PLN jak by ktos cos szykował.
Eh... I tylko czego ja mam w poniedziałek na 6.30 do pracy...
@bartekkk: Pled zawsze spoko, ja mam grilla ale nie mam łapki do przewracania kiełbas więc jeśli masz gdzieś pod ręką to spoko ;) wezmę też jakiś keczup