Wpis z mikrobloga

Obrażasz lordoze to z automatu jesteś miłośnikiem tucznika i na odwrót, ja #!$%@? nie można po prostu #!$%@?ć obu i liczyć na dymy? W końcu, ci ludzie na żywo upokarzają się coraz bardziej byle by zarobić i oto tutaj chodzi im bardziej upodlą się moralnie tym bardziej zarobią tak to powinno działać, a nie ustawiać im życie bo #!$%@? raptem pare akcji, nie zaglądam nikomu do kieszeni niech każdy robi co chce ale wyzywać od miłośnika jednego bo sie obraża jego wroga to jest #!$%@? total a uskutecznia to tutaj duża część ludzi bez żadnego researchu osoby do której to kierują ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#danielmagical #rafonix ##!$%@? #patostreamy #gownowpis
  • 17
@PatoPaczacz: dla sprostowania sytuacji, bo chyba źle mnie zaszufladkowałeś. Mam #!$%@? na życie prywatne i emocje oraz postępowanie (w dużej mierze) Rafonixa i Dany - domagam się dymów. Mogę kogoś lubić (nie jest to najlepsze określenie) mniej lub bardziej, ale nie o to tutaj chodzi.
@deer_deer: Bo nie lubię rycerzyków, którzy modlą się do swojego idola Tucznika/Rafona/WstawKogoChcesz. Im więcej osób będzie rozpoznanych przez większą ilość osób, tym lepiej.
@yinyang nie koniecznie. Dla mnie oglądanie patostreamów to trochę jak patrzenie na kłótnię żuli w parku. Ale na pewno nie podbiegnę do nich i nie będę rzucał im złotówek żeby ciągnęli dym. Słowiem, można się pośmiać, ale przeżyję bez tego. Są- no niech będą. Zginą (w necie, śmierci