Wpis z mikrobloga

@chrystusie: matko bosko, bylem tam kiedyś i przeżyłem rozczarowanie. Wyprawkę dla córki kompletowaliśmy - w sumie strasznie drogo wychodziło z całym asortymentem, wiec byliśy Apaczami


@hanksters: o na ten sklep trafiłem, ale nie mają niestety modeli które nas intersują wystawionych na stronie.
@powaznyczlowiek: zaraz przykukam, choć WWW im umarło bo się modernizują.
@sorasill: zajrzeć Ci nie zaszkodzi, akurat jeśli chodzi o wózki czy foteliki (te lepsze) to wszelkie smyki i ruskie toysy wychodzą duużo drożej. Zresztą nie wiem, czy w ogóle to nie jest tak że dolny sklep i górny to dwie różne firmy (i różna polityka cenowa). Możesz jeszcze ew. sprawdzić czy nadal istnieje Entliczek na tyłach Krokusa - z roku na rok się kurczy, ale ostatnio chyba jeszcze go widziałem.
@enron: eh, no nic zadzwonie do nich spytam się czy mają to czego szukamy w ofercie.
@Zuzan_: nie szukam konkretnej firmy tyko sklepu który może jest mniejszy niż te co znam i oferuje różnorodne firmy, ale dzięki za chęci ¯\_(ツ)_/¯
@enron: byłem w Entliczku przy Parku Wodnym i trafilismy na jakis dzien kiedy mieli zmiany w ekspozycji, dzisiaj pojade na Wadowicką bo mam po prostu bliżej


@sorasill: a, na Wadowickiej pewnie jest taki jaki był - ten przy Parku Wodnym ma po prostu kiepską lokalizację, a po wybudowaniu rustoysów to w ogóle podupadł...
@sorasill: Skontaktuj się ze sklepem Mama i ja (i-wozki.pl) z Tarnowskich Gór. Jakiś czas temu szukałem wózka w Krakowie, ale ostatecznie kupiłem u nich, bo po negocjacji ceny (do czego sami zachęcają na swojej www) udało mi się kupić wózek prawie 250 zł taniej niż w krakowskich sklepach/internecie.
@sorasill: BAJKA Salon Dziecięcy

Adres:
ul. Teligi 24
30-835 Kraków

tel. 12 658 09 47

e-mail: boboland@poczta.fm
strona www: strefadzieciaka.pl
Godziny otwarcia:
pn.10:00 - 19:00
wt.10:00 - 19:00
śr.10:00 - 19:00
czw.10:00 - 19:00
pt.10:00 - 19:00
sob.09:00 - 16:00
@enron: no to wycieczka do Entliczka i Smyka, RUStoysy nie mają nic w ofercie co mnie interesuje (Mutsy/Cybex) dzięki za pomoc, na Ciebie zawsze można liczyć z dzieciorami w Krakowie - jeszcze się postaram do tych i-wózków dobić telefonicznie ale coś cięzki temat.