Wpis z mikrobloga

Możecie mnie uznać za idiotę, ale rok temu zasiadłem do sezonu w Premier League, ale zrobiłem to w dziwny sposób bo objąłem każdą z drużyn (żadnej nie faworyzuje, każdej poświęcam tyle samo czasu) rozegranie pełnego sezonu zajeło mi jakieś 6 miesięcy, teraz mam mniej czasu i jestem na półmetku drugiego sezonu, a o to są wyniki tego dziwacznego eksperymentu
#footballmanager #fm #fm17
AmolfKikler - Możecie mnie uznać za idiotę, ale rok temu zasiadłem do sezonu w Premie...

źródło: comment_00p0adV9kp5R9xcYztbSqHT2VXLke7xF.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@bocznica: jeśli chodzi o transfery między zespołami Premier League najczęściej płaciłem tyle na ile byli wyceniani, tylko takie talenty jak Emre Can, Martial czy Butland byli kosztowniejsi.
  • Odpowiedz
@ejrafi: 1 sezon: Middlesborough, Stoke, Hull, Tottenham (nie mogłem ich wyprowadzić ze środka tabeli), Crystal Palace
2 sezon: Chelsea 2x (patologia nie moge ich ogarnąć XDD), Watford
  • Odpowiedz
@AmolfKikler jak wyglada mecz? Znasz taktyke przeciwnika.. Tzn swojej drugiej druzyny xD dzieki temu mozesz neutralizowac zagrozenia.. W sumie to dla mnie to troche bez sensu bo ta rozgrywka nie jest miarodajna.
  • Odpowiedz
@FLOLPROBA: Taktykę ustalam najcześciej na kilka/kilkanaście kolejnych meczów i staram się nie zmieniać
Mocniejsze ekipy grają ofensywnie i szybko a słabsze ekipy kontry i zachowawczo. (niby jest dziwnie, ale w sumie coś innego w końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz