Wpis z mikrobloga

Pod informacją że wśród twórców serialowego #wiedzmin są scenarzystki Marvela. Polaczkom nigdy nie dogodzisz, nawet gdyby te 8 odcinków zrobił David Fincher razem z Wachowskimi opoerdalajac jednocześnie galę Sapkowi to i tak by było narzekanie nie ważne jaki ten serial by nie był. Ja rozumiem że są oczekiwania itp. ale bez przesady. Wiedźmin to nie najważniejszy serial Netflixa, mimo to postanowili wziąć do produkcji doświadczone osoby które nie maja na koncie samych crapów ani nie są no name’ami. Czekam na wylew gówna po premierze jak to Netflix #!$%@?ł W I E D Ź M I N A POLSKĄ M A R K Ę NARODOWĄ AAAA #!$%@? JUŻ NIE WYKUPIE WIĘCEJ SUBSKRYPCJI NA ALLEGRO ZA 3ZŁ REEEE

#seriale #przemysleniazdupy
QuaLiTy132 - Pod informacją że wśród twórców serialowego #wiedzmin są scenarzystki Ma...

źródło: comment_nrRsMP8prS9spqWSLJ7wKiggfc8aKcLU.jpg

Pobierz
  • 25
@QuaLiTy132: #!$%@?, chyba można mieć jakieś oczekiwania od serialu aby nie być od razu wyzywanym od "polaczków", prawda? Problem z tego typu dziełami jest taki, że zwykle jest jedna szansa na nie. Więc jak #!$%@?ą, to #!$%@?ą i pewnie nikt więcej Wiedźmina już nie nakręci. Tak więc gdy już jest szansa aby to było dobre, to ludzie naturalnie oczekują, że takie będzie.
@QuaLiTy132: Ale Wiedźmin to jednak inna kategoria i stąd te obawy nazywam słusznymi. Ktoś może być dobry w swoim fachu i robić dobre filmy o superbohaterach, ale nie musi od razu być równie dobry w innych produkcjach. Pożyjemy zobaczymy.
@QuaLiTy132: Prawdę mówiąc to ja się niezbyt orientuję w produkcji Wiedźmina, ot oburzyłem się na ton Twojego posta. Oczekiwania jednak mam również wysokie i mam nadzieję, że będzie to jakość na poziomie The Wire, a nie Złotopolskich. ;) Niektórzy jednak faktycznie przesadzają w swoim hejcie.
@Yezdemir: rzecz w tym ze Wiedzmin to wlasnie taki Superbohater, ze swoim uniwersum. Takze ta sama kategoria - SF/fantasy superbohaterowie ;)

A wspomniane filmy, jak i seriale, o superbohaterach naleza do najbardziej dochodowych tak kinowo jak serialowo.

Wiedzmin, przynajmniej 1 sezon, prawdopodobnie bedzie slabszy w porowaniu do topowych seriali z DC i Marvela bo i budzet na ten testowy sezon jest nie za duzy. Jak sie dorbze przyjmie to na kolejny