Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale mnie wczoraj różowa #!$%@?ła. Jesteśmy razem 10 lat, ostatnio już nawet przestała ukrywać że seks jest nagrodą ale wczoraj to już przeszła samą siebie. W końcu była okazja żeby sie pokochać, ja czekam w łóżku, ona wraca o 22 spod prysznica i pyta czy jej skocze po piwo. Ja że jest późno i już leże, mogła powiedzieć wcześniej itd. a ona "jak nie pojdziesz mi po piwo to nie bedzie seksu". No i #!$%@? nie było bo jeszcze mam do siebie resztki szacunku...
#logikarozowychpaskow #zwiazki #seks #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 107
  • Odpowiedz
UkrytaHostessa: Ty ja odzierasz z godności robiąc z niej kuchtę i sprzątaczkę. Zacznij wykonywać swoją połowę obowiązków i wtedy ochota na seks kobiecie wróci.

@reficlac: xDDDD kolejny spec, jak ten co uwaza ze powie sie ze ktos jest piękny i od razu ochota na seks kazdej kobiecie wraca. magiczne slowko, jak wlozenie zetona do maszyny do gier xDDD

ciekawe dlaczego jest tyle kobiet ktore sa napalone nawet na najgorszych
  • Odpowiedz
TrzeźwaStara: > Ale gdyby seks jej się podobał, to nie odstawiałaby takich akcji.

@janeeyrie: słabo znasz kobiety, co potrafią robić i z jakich powodów:) a poczucie winy wzbudzać jest najłatwiej, byle od siebie odsuwać problem.

może tak jakby miała problem to sama by z nim o tym pogadała, uświadomiła go co jest nie tak? ale nie, lepiej
  • Odpowiedz
xDDDD kolejny spec, jak ten co uwaza ze powie sie ze ktos jest piękny i od razu ochota na seks kazdej kobiecie wraca. magiczne slowko, jak wlozenie zetona do maszyny do gier xDDD


Napisałam, że masz robić wokół siebie a nie, że masz ją komplementowac.
Jak ona cały dzień lata na mopie wokół jasniepana to nic dziwnego, że jej się później nie chce z nim pukać. Bo to jawna niesprawiedliwość, nic nie wnosisz do związku.

ciekawe dlaczego jest tyle kobiet ktore sa napalone nawet na najgorszych egoistow, ktorzy je wyzywaja, nie szanuja? a tutaj problem. pewnie lezy i pachnie facet co?
  • Odpowiedz
to czemu mu o tym nie powie tylko tresuje go idz po piwo albo nic z seksu? co to za teksty?


Żeby wydawał się przystojniejszy xD
  • Odpowiedz