Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? #tvpis serio przegina i żeruje na ludzkiej tragedii. Myśle, że ganica została tak mocno przekroczona, że ja pierdziele. To tak jakby Niemcy pisali podobne rzeczy o katastrofie smoleńskiej.
Założyłem znalezisko na subreddicie europe, chciałbym w sumie, żeby ludzie z EU dowiedzieli się z jakim gównem mamy tutaj do czynienia.
https://www.reddit.com/r/europe/comments/8ich9x/national_polish_tv_strikes_again_german/

#reddit #neuropa #tvpis #bekazpisu #polityka
Reepo - Ja #!$%@? #tvpis serio przegina i żeruje na ludzkiej tragedii. Myśle, że gani...

źródło: comment_f2QIF1BMujF21gdyFlWyzvMTAGok1IlI.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
@Alorotom:

Pewnie w II WS byś z tak samo chętnie niemcom donosił xDD


jak już się bawić w przesadzone porównywanie do ii ws, to lepszą analogią byłby Niemiec pokazujący światu partyjną prasę xD
  • Odpowiedz
  • 17
Nie rozumiem pretensje niektórych. OP przecież nic nie zmanipulowal. Przetłumaczył jedynie pasek TVP. Stanął w prawdzie, nic nie wymyślił.

Jak ktoś przetłumaczył jakiś pasek z FOX czy RT to też mamy się czepiać tłumaczą?
  • Odpowiedz
  • 6
Potem ide do pracy i slysze od moich niemieckich kolegow "A w Polsce to rasisci, czytalem w necie".


@piesprzewodnik: No i przecież się nie pomylili. Wystarczy poczytać komentarze pod niektórymi wykopami na głównej. Jeśli Polacy byli tak samo chętni do pomagania Żydom jak dziś chcą pomagać uchodźcom (nawet tym prawdziwym) to wiele by wyjaśniało.
@anonimek123456 Myślę, że jakieś 2 miliony Ukraińców w Polsce wcale źle się tu nie czuje.
  • Odpowiedz
zobacz komentarze na Reddit - 99% ludzi krytykuje PiS i zmiany które następują w Polsce przez nich, a nie samą Polskę. Nawet jeden Niemiec tłumaczy tam, że jest zasmucony tym co się dzieje, bo on ogólnie to Polaków lubi


@Reepo: chyba za mocno ci weszła gw XDDD JAK NAS NIEMCY ODWIEDZAJO TO OPRUCZ CHWALENIA NASZYCH ZABYTKUW MÓWIO NAM JAK MY MAMY ŹLE Z TYM PISEM XDD TAK BYŁO NIE ZMYŚLAM!
  • Odpowiedz
@enforcer: Ja te paski w robocie pokazuje, pytali czy dlatego, że zazdrościmy Niemcom dobrobytu 1/4 personelu pielęgniarskiego w szpitalu to Polki, na oddziałach szefuje dwóch polaków-ordynatorów a tyłki niemcom myją Polki na zmianę z Rumunkami, Chorwatkami i Turczynkami. Polska stała się pośmiewiskiem, i bardzo dobrze. Głąby wybrały głąbów to teraz się za to wstydźcie. A ten podpis to moralne i dziennikarskie dno, wstyd się nawet wstydzić, jak maluczkim trzeba być.
  • Odpowiedz
@enforcer: Niekoniecznie, ale broń dalej jedynego słusznego partyjnego przekazu. Na początku się wstydziłem tego co się dzieje, teraz pozostaje się z tego wyłącznie śmiać. Już w 1580 roku Kochanowski napisał mądre zdanie - Polak przed szkodą, i po szkodzie głupi. Wybraliście głąbów, i jeszcze ich bronicie. Byle za pieniądze, to można zrozumieć, bo żadna praca ponoć nie hańbi. ;-)
  • Odpowiedz
@Strahl

Wybraliście


Nie masz pojęcia na kogo głosowałem więc mi nie wmawiaj - to bardzo n[ojro]pejskie, poza tym wskaż w którym miejscu bronię partyjny przekaz i w którym miejscu popieram paski z tvpis.
  • Odpowiedz
@Reepo kiedyś w niemieckiej gazecie było o kradziezach w Niemczech i nagłówek "Tacy są Polacy" ojejku ale chlip chlip TVP zrobiło brzydki nagłówek o Niemcach xD
  • Odpowiedz
@enforcer: Przykro mi widzieć takie komentarze z twojej strony. Myślałem że jesteś patriotom, który nie wstydzi się Polskiej telewizji, który chce szerzyć POLSKI punkt widzenia na zachód. Dzięki @Reepo Niemcy może zobaczą swoją niesolidność i przestaną krytykować nasz kraj. Odrzućmy pedagogikę wstydu i dumnie pokazujmy zachodowi co o nim myślimy.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz