Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? #tvpis serio przegina i żeruje na ludzkiej tragedii. Myśle, że ganica została tak mocno przekroczona, że ja pierdziele. To tak jakby Niemcy pisali podobne rzeczy o katastrofie smoleńskiej.
Założyłem znalezisko na subreddicie europe, chciałbym w sumie, żeby ludzie z EU dowiedzieli się z jakim gównem mamy tutaj do czynienia.
https://www.reddit.com/r/europe/comments/8ich9x/national_polish_tv_strikes_again_german/

#reddit #neuropa #tvpis #bekazpisu #polityka
Reepo - Ja #!$%@? #tvpis serio przegina i żeruje na ludzkiej tragedii. Myśle, że gani...

źródło: comment_f2QIF1BMujF21gdyFlWyzvMTAGok1IlI.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
@enforcer: typowy syndrom sztokholmski jest typowy. Z domu to wyniosłeś czy jaki #!$%@??
Wobec własnego podwórka też stosujesz taki standard? Jak ojciec w domu pije i leje dzieci to też nie można nic powiedzieć, bo ktoś źle pomyśli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@webdruid

Jak ojciec w domu pije i leje dzieci to też nie można nic powiedzieć, bo ktoś źle pomyśli?


Bazujesz na swoich przykrych doświadczeniach, ja tak źle w domu nie miałem. Jak Ciebie stary lał to gdzie powinieneś zgłosić? Na policję czy od razu do Trybunału Praw Czlowieka?
  • Odpowiedz
Bazujesz na swoich przykrych doświadczeniach, ja tak źle w domu nie miałem.


@enforcer: jak udzielić odpowiedzi, która nie odpowiada na pytanie, szkoła kołcza Majka.
  • Odpowiedz
poza tym osoba której odpowiedziałem raczej nie potrzebuje papugi.


@enforcer: nie powtórzyłem niczego, co pisał webdruid.

Jak Ciebie stary lał to gdzie powinieneś zgłosić? Na policję czy od razu do Trybunału Praw Czlowieka?


Ta analogia ma jeden problem: nie obejmuje skali zjawiska. Jeżeli "ojcem" jest rząd z samodzielną większością i raczej małym poszanowaniem dla prawa i przyzwoitości, to dokąd się idzie?
  • Odpowiedz
@tyrald na reddit oczywiście, by wszyscy na świecie wrzucili wszystkich Polaków do 1 worka, to na pewno pomoże i tak nadszarpnietemu wizerunkowi Polski na świecie, jestem ciekaw na liczyłeś @reepo wrzucając ten post na reddit - na atencję, a może na pomoc zachodniego świata w walce ze złym pisem? A może na to, że ludzie z reddit wpadną do Polski i nas wyzwolą z łapy tyrana? ( ͡º ͜
  • Odpowiedz
@enforcer: zatrzymajcie tą karuzelę śmiechu!
Na szczęście mamy gdzie zgłaszać tą durną propagandę i jest jakiś organ który stoi na straży rzetelności prasy... Oh wait xD.
Serio, więcej szkody robią tacy pożyteczni idioci którzy na siłę udają, że wszystko w porządku. Takim działaniem nie dość, że rozmywasz odpowiedzialność głównego winnego (poprzez przenoszenie winy na tego kto o tym problemie śmie mówić poza swoim podwórkiem) to wbijasz do głów ludziom, że
  • Odpowiedz
@enforcer: zobacz komentarze na Reddit - 99% ludzi krytykuje PiS i zmiany które następują w Polsce przez nich, a nie samą Polskę. Nawet jeden Niemiec tłumaczy tam, że jest zasmucony tym co się dzieje, bo on ogólnie to Polaków lubi xd
  • Odpowiedz
@Reepo: Czepiam się o gówno ale nie ma takiego zwrotu jak "how [sth] looks like", tylko "how [sth] looks" albo "what [sth] looks like". Sam całe życie tak mówiłem (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@3nuc: Kurła, ja nigdy się nie ogarnę ze zwrotami chyba xD Musieliby mi się hamerykańce w pracy w końcu zacząć czepiać, że coś źle do nich powiedziałem, może wtedy
  • Odpowiedz
@Reepo: wpis na reddita żeby pochwalić się kolegom na wykopie, gratuluję.
Czy ten wpis zmieni sytuację w Polsce lub w TVPiS? Nie. Czy może zaszkodzić? Tak, także tym którzy nie są za PiSem.
To tak, jakby ktoś Ci narobił na dywan w domu, a Ty zamiast starać się to po cichu posprzątać, pokazujesz wszystkim zdjęcia kupy w twoim domu. Nawet jeżeli to posprzątasz to i tak zostaniesz zapamiętany jako ten,
  • Odpowiedz
@Reepo: może i chcesz dobrze ale czy Ty sobie dobrze przemyślałeś? Jeśli w związku z drugą osobą masz problem to idziesz o tym innym opowiadać? Jeśli zacząłbyś innym opowiadać jaka to Twoja połówka jest zła to im to w głowie już pozostanie. A jak się pogodzisz to oni dalej będą mieć w głowie, że coś jest z tą osobą nie tak.
Tutaj pozostawiamy w świecie informację o naszym kraju. Oni
  • Odpowiedz
@Alorotom: O #!$%@?, porównywanie dzielenia się #!$%@?ą propagandą z innymi ludźmi z EU z donoszeniem na Polaków i Żydów Niemcom pod wpływem presji wojennej xDDDD
  • Odpowiedz
  • 3
@enforcer ogólnie na r/europe żadna inna nacja tak nie sra na swój kraj i rodaków jak polaczki, które się czują bardziej europejsko, gdy niemiecki pan da upvote'a xD
  • Odpowiedz
@lkg1: Sranie na PiS to nie sranie na Polskę, co widać w komentarzach jak reagują ludzie, no ale ok, dla wielu Polaków PiS to wszystko
  • Odpowiedz