Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? #tvpis serio przegina i żeruje na ludzkiej tragedii. Myśle, że ganica została tak mocno przekroczona, że ja pierdziele. To tak jakby Niemcy pisali podobne rzeczy o katastrofie smoleńskiej.
Założyłem znalezisko na subreddicie europe, chciałbym w sumie, żeby ludzie z EU dowiedzieli się z jakim gównem mamy tutaj do czynienia.
https://www.reddit.com/r/europe/comments/8ich9x/national_polish_tv_strikes_again_german/

#reddit #neuropa #tvpis #bekazpisu #polityka
Reepo - Ja #!$%@? #tvpis serio przegina i żeruje na ludzkiej tragedii. Myśle, że gani...

źródło: comment_f2QIF1BMujF21gdyFlWyzvMTAGok1IlI.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
  • 1
@Reepo typie, tam nikt się nawet o pisie nie zająknął, najwyżej plusowane komentarze to o polaczkach, mających butthurt we krwi, zabijaniu żydów i oczywiście kilka obowiązkowych zarcikow o polish death camps.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Reepo: no ale przecież TVP ma rację. Chociażby north stream 2. Sankcje dla Rosji (my stracilismy tyle na jabłkach, Niemcy przechandlowali co chcieli a Francuzi nawet sprzedawali łodzie podwodne). Wiele więcej się znajdzie.
  • Odpowiedz
@szurszur: no tak to wygląda właśnie. Takie hehehe, kto się teraz śmieje, patrzcie, słyniecie z dokładności a to? HAHA JAKIE ŚMIESZNE UMARLI LUDZIE NO JA NIE MOGĘ XDDD NIEMIECKA PRECYZJA XDD
  • Odpowiedz
Potem ide do pracy i slysze od moich niemieckich kolegow "A w Polsce to rasisci, czytalem w necie".


@piesprzewodnik: No i przecież się nie pomylili. Wystarczy poczytać komentarze pod niektórymi wykopami na głównej. Jeśli Polacy byli tak samo chętni do pomagania Żydom jak dziś chcą pomagać uchodźcom (nawet tym prawdziwym) to wiele by wyjaśniało.
  • Odpowiedz