Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? #tvpis serio przegina i żeruje na ludzkiej tragedii. Myśle, że ganica została tak mocno przekroczona, że ja pierdziele. To tak jakby Niemcy pisali podobne rzeczy o katastrofie smoleńskiej.
Założyłem znalezisko na subreddicie europe, chciałbym w sumie, żeby ludzie z EU dowiedzieli się z jakim gównem mamy tutaj do czynienia.
https://www.reddit.com/r/europe/comments/8ich9x/national_polish_tv_strikes_again_german/

#reddit #neuropa #tvpis #bekazpisu #polityka
Reepo - Ja #!$%@? #tvpis serio przegina i żeruje na ludzkiej tragedii. Myśle, że gani...

źródło: comment_f2QIF1BMujF21gdyFlWyzvMTAGok1IlI.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
pamietaj, ze ktos kto w Polsce nigdy nie byl, jej obraz buduje sobie na podstawie tego co przeczyta w internecie


@piesprzewodnik: to i tak #!$%@? będzie wiedział i jego opinia będzie miała małe znaczenie. Za to pokazywanie światu w pełnym świetle co #!$%@? pis może im na kark zrzucić kilka niewygodnych pytań ze strony krajów z którymi jesteśmy w Unii. Wywołuje presję i napisałbym, że być może jakąś refleksję no
  • Odpowiedz
że kropka w kropkę powtarzasz pisowską narrację


@zirytowana_plaszczka: bo to jest przecież płatny troll... serio jak można tego nie ogarniać. Pojawi się w KAŻDYM poście antypisowym i będzie swoja upośledzoną logiką bronił wszystkiego co pis #!$%@?. Chyba, że coś odwali się nagle i nie dostanie jeszcze przekazu, to magicznie milczy, dopiero po kilku godzinach rusza razem z resztą opłacanych klepiąc przekaz.
  • Odpowiedz
Zajebiste myślenie. Zgadnijcie na kogo #!$%@? będzie ten pan jeżeli UE dołoży nam sankcje.

No oczywiście, że na PIS, mimo że jeżeli mam jakieś dołożą to tylko przez ból dupy osób, które przegrały w poprzednich wyborach i teraz skarżą się za granicą, że demokracja w Polsce umiera, tylko dlatego, że lud nie wybrał, żeby to oni go ruchali a nie ktoś inny.
  • Odpowiedz
@Reepo: nie rozumiem dlaczego ludzie płaczą o te twoje wpisy na międzyeuropejskim reddicie XD ludzie to zobaczą, zamkną i za kilka godzin już o tym zapomną, po za tym ile może być wejść na taki wpis na tym reddicie? 400 tysięcy? pfff. Po za tym na reddicie raczej piszą dojrzali ludzie, którzy nie łączą całej narracji kraju z rządem i polityką.
  • Odpowiedz