Wpis z mikrobloga

@AnnaJ niee. Co prawda pozwala sobie więcej bo raz batonik w sklepie innym razem czekolada ale parcia na to ani nagłej zachcianki nie bylo żeby trzeba było leciec ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnnaJ: głównie z tego powodu, że ja siedziałem przy kompie jeszcze, a nie tak, że w środku nocy oczy jak 5 złotych i "jeeeść" xD
  • Odpowiedz
  • 0
@AnnaJ ej a z ciekawosci ile kg Ci wskoczylo? 5msc here ( ͡º ͜ʖ͡º) walcze z zarciem o poznych porach ale 2l pepsi to w 3 dni znika...
  • Odpowiedz
@Lisowa: Narazie 3kg... ale ja mialam problemy zoładkowe przed ciąza (zreszta dalej mam) i przez to zamiast tyć to strasznie chudłam. Od jakoś 3 tygodni dopiero zaczełam tyć. Ja pije po 3-4puszki sprite dziennie wiec wiem o czym mówisz jesli chodzi o parcie na gazowane ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale uwazaj na pepsi bo za duzo kofeiny w ciązy to nie dobrze.
  • Odpowiedz
  • 0
@AnnaJ No wiadomo ze na wszystko trzeba uwazac ;) u mnie jakies 2kg wiecej wiec ulzylo mi bo nie wiedzialam czy to duzo czy malo. Wiesz juz kto w brzuchu siedzi? ( )
  • Odpowiedz
@Lisowa: Wiem :D drugi chłopak...miala byc dziewczynka tym razem ale coś nie pykło ( ͡° ͜ʖ ͡°) miałaś nudnosci? bo ponoc duzo sie nie tyje na poczatku ciazy jak sa nudnosci... a co ty masz w brzuchu?
  • Odpowiedz
  • 0
@AnnaJ z pierworodnym wymioty do konca 7 msc wtedy przytylam 9kg i po wyjsciu ze szpitala juz ich nie bylo ( ͡° ͜ʖ ͡°)- a u mnie tym razem podobno dziewczynka, bedzie niezly armagedon jak synek mamusi zobaczy co ze mnie wyszlo xD
edit: teraz tylko kilka razy byly wymioty.
  • Odpowiedz