Wpis z mikrobloga

@pawlo74:
Choć w tej chwili Ethereum ma większy nominalny przyrost podaży (Bitcoin ok. 4% rocznie, Ethereum ok. 8% rocznie), to jednak więcej dolarów do utrzymania ceny potrzebuje BTC, jako że jest więcej wart. Tak więc argument obalony.
  • Odpowiedz
@Kliko: a co będzie po halwingu? ETHF ma inflację w nieskończoność. Ja powinienem stawać się dwa razy bogatszy co cztery lata a Ty będziesz coraz biedniejszy. Po co Wam ten nieudany eksperyment? Przecież mamy fiata i wiemy jak to działa.
  • Odpowiedz
Ja powinienem stawać się dwa razy bogatszy co cztery lata a Ty będziesz coraz biedniejszy.


@pawlo74: Pod jednym warunkiem , że ludzie nie zaczną wyciagać pieniędzy z BTC i parkować ich gdzie indziej

Obawiam się , ze POS może przyspieszyć kapitalizację ETH i Kliko ma rację , bo nie dość , że staking nodów przyciągnie kapitał jako odpowiednik lokaty kapitałowej gdzie twój kapitał aktywnie pracuje, co przyspieszy przyrost market capu a
  • Odpowiedz
@MysGG: https://cointelegraph.com/news/first-version-of-ethereums-casper-update-has-been-released

ETH od czasów kryptokotków , zacięcie pracowało nad rozwiązaniami , już wtedy zapowiadali przyspieszenie prac bo wiele rzeczy wyszło wtedy przez przypadek i nie

cała uwaga mediów skupiona jest na chłamie a informacje o pracach prawie przeszły niezauważone , jedynie gdzieś na forach coś niewiele pisali , nie wiem jak na telegramie bo nie korzystam

jak ktoś nadal nie bierze słów założyciela Reddita na temat gdzie bedzie cena ETH
  • Odpowiedz