Wpis z mikrobloga

#ps4 zastanawiam się nad kilkoma pozycjami z aktualnych promocji:
- sleeping dogs definitive edition
- overcooked (na jakiś coop, warto jakieś dodatki?)
- dirt rally/project cars/driveclub bikes/NFS Rivals (w nfs nie grałem od oryginalnego most wanted a rivals ponoć ok)

Ktoś coś powie ciekawego o tych grach? Warto? Może coś jeszcze innego polecicie?
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Uncpy: Sleeping Dogs jest zajebiste. Jedna z moich ulubionych gier z fantastycznym klimatem i gameplayem stawiającym na walkę wręcz. Graficznie też nie postarzało się jakoś za bardzo. Polecam bardzo mocno.
  • Odpowiedz
  • 0
@luz3r: ok, dodane do koszyka ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co do NFS jeszcze, chodzi mi w porównaniu do innych części, bo jak bierzesz to pewnie warto :p
  • Odpowiedz
@Uncpy: słyszeć niestety nie słyszałem, ostatni NFS jaki grałem to Pro Street. ( ͡º ͜ʖ͡º) Rivals biorę w ciemno. Za to o NFS Payback słyszałem dobre opinie, ale coś nie chcą zrobić promocji. Sleeping Dogs też kusi, bo nigdy nie grałem.
  • Odpowiedz
@dajpandolara: Jeśli lubisz gry typu GTA to będziesz zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Daj znać czy podeszło.

Chciałem sprawdzić ile kosztuje a okazało się, że już kiedyś kupiłem xD Nawet nie wiedziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@luz3r: póki co słabo, niby zapłaciłem, a w historii transakcji widnieje informacja "Nieuiszczone opłaty". ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mają jakąś blokadę na "szybkie" zakupy? Pierw kupiłem NFS a kilka minut później wziąłem Sleeping i dupa. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@dajpandolara: Nie miałem nigdy czegoś takiego... Ale ostatnio jak chciałem kupić PS+ na miesiąc to też miałem mega problem z płatnością. Niby przechodziło, potwierdzenie sms-kodem z banku i informacja "dziękujemy za zakupy" a mimo to plusa nie miałem i z konta też kasa nie schodziła... Dopiero musiałem doładować portfel i przeszło
  • Odpowiedz
@luz3r: u mnie było dokładnie tak samo - niby przeszło, potwierdziłem kodem i była informacja z podziękowaniem za zakupy. Sprawdzałem w appce banku czy pobrało hajs z konta, ale nie. Maila potwierdzającego zakup też nie dostałem także może w ogóle nic nie ściągnie z konta.
  • Odpowiedz