Wpis z mikrobloga

Siema, z racji tego że planuje nauczyć się paru nowych ćwiczeń zmieniłem plan. Możecie ocenić czy w ogóle się nadaje? Wszelkie uwagi mile widziane ;)

FBW A
High Bar 5x5
Pendlay Row 5x5(do nauki)
Martwy Sumo 5x5(do nauki)
Wyciskanie na ławce wąsko 3x8
Bicek Młotki 3x8
Łydy 4x10(prawa większa, dla wyrównania)
Trzymanie talerzy 3x1min(tu bardziej dla sprawdzenia wytrzymałości chwytu i polepszenia go)

FBW B
Low Bar 5x5(do nauki)
Wiosłowanie w opadzie nachwyt 5x5
Wyciskanie na ławce 5x5
Siódemki Bicek 3x7
Face Pull 3x8
Floor Press Hantlami 3x8

FBW C
Martwy Klasyg 5x5
OHP 5x5
Ściąganie drążka wyciągu górnego do klaty 5x5(zamist podciagania bo tłusty here) 5x5
Przysiady Bułgarskie 3x8(do nauki)
Wyciskanie na ławce hantlami chwyt neutralny 3x8(do nauki)
Face Pull 3x8

Oczywiście trening co drugi dzień. Staż pół roku. Wcześniej leciałem FBW rozbity na A i B też 5x5 główne i akcesoria 3x8, jeszcze mogę dokładać na kija. Planuje tak polecieć do końca roku, a przynajmniej do listopada bo rekompozycja, później może masa wleci i zmiana na A i B zostawiając High Bar albo Low Bar, Pendlay albo Wiosło, Sumo albo Klasyk, no i możne zacznę się w końcu #!$%@? podciągać :D Co Wy na to?

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #fbw
  • 5
  • Odpowiedz
@januszympans77: generalnie moze byc. Chociaz, zeby to byl plan indywidualny to musialbys przynajmniej cos wiecej o sobie napisac. w kazdym razie floor pressa bym #!$%@? i dalbym za niego na 4 miejsce wznosy na bareczki. trzymanie talezy niby zle nie jest, ale mozesz go zamienic na spacer farmera. po pol roku mozesz zaczac sie bawic w zmiany objetosci i intensywnosci. co do sumo to niekoniecznie musisz sie go uczyc. najlepiej
  • Odpowiedz