Wpis z mikrobloga

Mirki co mam zrobić jeśli mam 26 lat i tylko skończone liceum, nigdy nie pracowałem i mieszkam z mamą? Matka ma sporo hajsu, stać nas na wszystko, mieszkamy w dużej hałupie w miasteczku blisko większej metropolii, nie mam problemów a przynajmniej nie miałem do tej pory żeby kupić sobie wypasione kompa i pizze prawie codziennie za hajs matki. Ale od niedawna mówi mi że to koniec i nie może już ze mną wytrzymać, mówi że większość wydatków w tym domu generuje ja. Dała mi ultimatum, albo znajdę sobie pracę do lipca albo mnie #!$%@? z domu do ojca ( o ile zgodzi się przyjąć mnie) i tu mam pytanie, jak mogę przekonać matkę żeby mnie nie #!$%@?ła? Oczywiście o pójściu do pracy nie ma mowy, nie umiem się odnaleźć pośród ludzi. Pomocy mircy
#stulejacontent #przegryw #twfnogf #praca #fitness
  • 33
@globgobgabgalab: rozumiem.

Zatem domyslam sie, ze zadna twoja wizja jej nie przekona i aby byla zadowolona to musi byc na jej.

Idz do pracy, a najlepiej takiej z ludzmi, bo..i tutaj uwaga bo bedzie zaskoczenie, w zyciu jeszcze nie raz bedziesz musial prosperowac wsrod ludzi i ta umiejetnosc na pewno ci sie przyda.

Na poczatej polecalbym jakies call center, infolinie. Duzy przemial, uczysz sie rozmawiac z najrozniejszymi kastami, praca malo odpowiedzialna.