Wpis z mikrobloga

@kseroboy: kiedyś jak byłem w sgb na rozmowie jako analityk finansowy i rzuciłem kwota, to mi powiedzieli wprost ze u nich tyle sie zarabia po 5 latach. Powiedziałem 3k . Odpowiada podwójny mgr, po 2 studiach podyplomowych, kursach w stowarzyszeniu księgowych, kursach np. Z VBA. Nawet jakbym chciał pracować w lidlu, to mnie nie wezmą. Zbyt wysokie wykształcenie. Czasami sobie myśle, ze wystarczyło isc do zawodówki i układać płytki. Będąc dobrym
@Matioz wbrew temu co może się wydawać, w telewizji oprócz dziennikarzy jest bardzo dużo innych pracowników, których dzień pracy przeważnie trwa 12 godzin ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@Choker ktoś tu mówi o milionie dolarów?. Chodzi o januszy którzy chcą wyzyskiwać innych na "młody ty to sie jeszcze musisz nauczyć" xD. Nikt za darmo im robił nie będzie. Poważna firma powinna być świadoma z czym wiąże się zatrudnienie takich osób.
@ciachostko:

nikt za darmo im robił nie będzie

no wlasnie dlatego nie ma nic dziwnego w rekompensowaniu firmie tego ze zabierasz czas jej pracownikom samemu nie bedac produktywnym. Ahh ta roszczeniowa mlodziez, wszystko im sie nalezy...
@urs6: Może tak jest jak na tym memie ale widziałem ostatnio sporo ogłoszeń z branży energetycznej w pomorskim że zatrudnią kolesia bez doświadczenia do przyuczenia, kasa może bez szału ale jak na dla kogoś kogo trzeba wyszkolić nawet nie najgorsza.