Wpis z mikrobloga

@kobiaszu: Chcemy zlikwidować spiżarkę przy kuchni i zrobić ją pod schodami, więc przejście z garażu do domu z zakupami to żaden problem, bo spiżarka blisko. Kibelek obok wejścia jest problemem? Może o czymś nie wiem? Co masz na myśli. Zanim kupię projekt :D

Jakie koszta planujesz? Wspomniałeś coś o 600kk, ale to chyba już z pełnym wyposażeniem całego domu?
@leesiuu: Mam uraz do kibla koło wejścia, bo w moim domu rodzinnym tak było i do tego spora szyba. Jak zapomniałeś zasłonić rolety to ewentualny gość mógł bez problemu zobaczyć jak walisz dwójeczkę xD

600k to już z pełnym wyposażeniem na trochę wyższym standardzie. Myślę, że te 450k przy metodzie gospodarczej wystarczyłoby żeby się wprowadzić. Ja stan surowy zamknięty planuję zrobić za 220k
@kobiaszu: czyli realnie się wydaje, z kosztami liczę podobnie, bo jednak projekty wyglądają podobnie wycenione. No i robiłem mały risercz w necie i ta wycena z archona podobno jest w miarę trafna :)
@kobiaszu możesz powiedzieć jak zalatwiałeś sprawę z archon? Przerabiales projekt? Jest różnica pomiędzy tym co podają w magazynie a tym co realnie wychodzi?
@rusalka8: przepisanie wyszło coś koło 1500zł

@Salvvador: Wszystkie balkony do likwidacji, wiem, że nie będę używać, a tworzy się dodatkowy mostek cieplny

@dusq1: Bez przeróbek, projekt kupowało biuro architektoniczne. O jakiej różnicy masz na myśli? Jeżeli cenowo to sporo - pisza, że cena budynku systemem zleconym to 450k, z czym się mogę zgodzić pod warunkiem, że "zleconym" zamienimy na "gospodarczym" :D