Wpis z mikrobloga

@C4rlos: @manedhel: Raczej chodziło mi o to, że się wizualnie wiele nie różnią. Nie, że gorsze, czy lepsze. Parter/piętro też często wkopane w nasyp drogowy plus miks drewna z betonem- takie budownictwo po prostu. Tobie brakuje tylko paneli słonecznych na dachu :P No i tam też są bardzo ładne widoki - wielkie doliny obrośnięte dookoła lasami, a przed środek przechodzi linia WN ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zapster: nie tym samym, od pierwszego maja oficjalnie jestem właścicielem i się przeprowadziłem.
@Ryboflawina: póki co nie mam obywatelstwa, będę się starał co nie znaczy że dostanę. A Szwajcarki najłatwiej w Szwajcarii ( ͡º ͜ʖ͡º)
@cichocichy: skończyłem studia za granicą, żona znalazła pracę w Szwajcarii, przyjechałem do żony i potem sam znalazłem pracę. Po niedługim czasie odłożyliśmy wystarczająco na wkład własny z nawiązką
@manedhel no to zachowaj spójność wypowiedzi, bo wrzucales foto chyba z informacją, ze kupiłeś czy wybudowales dom j jesteś mega dumny, nie będę Ci wchodził na profil i czytał co tam pisałeś, ale mam wrażenie, że na fb już Ci atencji nie wystarczy
bierzesz kredyt do 80% ceny nieruchmości, musisz w 15 lat spłacić żeby zostało max 65%, tych 65% nie musisz spłacać nigdy, tylko płacić odsetki.


@manedhel: 65% z całości czy 65% z 80%? ;)

No i jaka jest wysokość odsetek w takim wypadku?