Wpis z mikrobloga

Czy #rozowepaski ogólnie (a #divy w szczególności) zwracają uwagę na markę bielizny? Czy jak diva zobaczy jakieś biedackie gacie, to dostanę usługę niższej jakości? Jak założę drogie markowe gacie, to diva zobaczy, że przyszedł do niej mężczyzna z klasą i zaoferuje lepszą obsługę? Jest to możliwe?

Szczerze mówiąc nigdy nie zwracałem uwagi na markę. Wcześniej majtki kupowała mi matka. Teraz kupuję sam i zazwyczaj wybieram markę #cottonworld. 5 zł za 1 szt.

Byłem dzisiaj siłce i w szatni moją uwagę zwrócił jeden przebierający się koleś. Miał majtki #calvinklein. Na alledrogo widzę np. 100 zł za 3 szt. albo 150 zł za 5 szt. W sklepie stacjonarnym pewnie będzie drożej. Czy warto kupować tak drogie gacie? Czy w kontekście wizyty u divy ma to jakiekolwiek znaczenie?

#niebieskiepaski #modameska #divyzwykopem
wyjzprz2 - Czy #rozowepaski ogólnie (a #divy w szczególności) zwracają uwagę na markę...

źródło: comment_KFhescR40X0ToNDXK3B1Aw0ny5G7Q7Re.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Wysztiglowany: Warto jednak było dać ten wpis, bo sam nie wpadłem na to, że pomiędzy majtkami Cottonworld (5 zł/szt.) a Calvin Klein (30 zł/szt.) są dostępne inne marki. Np. Reserved w cenie 70 zł za 5 szt. (wychodzi 14 zł/szt).
  • Odpowiedz
na alledrogo większość tych bokserek ck to podróby także lepiej jakbyś już się zdecydował na porządne ubrania to patrz po zaufanych sklepach a nie alledrogo gdzie większość popularnych "prestiżowych" rzeczy to fejki dla januszy którzy kupują bo tańsze o x% niż gdziekolwiek. Jak chcesz tanio takie rzeczy to idź do TK Maxa są tam rzeczy oryginalne i bardzo tanie (jakieś odrzuty z produkcji jednak tak naprawdę nie mają wad w 99% przypadków)
  • Odpowiedz