Wpis z mikrobloga

Dzisiaj na wykopie zobaczyłem zdjęcie GIGACHADA i od razu poczułem sie najgorszym śmieciem. Jak jakiś #rozowypasek zobaczy chociaż raz GIGACHADA, to przecież już nigdy nie spojrzy na zwykłego przeciętnego typa jak na obiekt seksualny, może polubi go za charakter, ale zawsze będzie żyła ze świadomością, że do seksu, czy rozmnażania jest tam ktoś o 5 lig wyżej. Jeszcze 300 lat temu ludzie żyli w małych zamkniętych społecznościach, więc kobiety nie znały przystojniejszych mężczyzn niż najprzystojniejszy w wiosce, mimo, że w skali globalnej mógł być przeciętny. Ludzie w jakichś odciętych od świata wiosek w puszczy amazońskiej lub w Afryce żyją bez internetu, samochodów, w domkach z patyków i są szczęśliwi, bo nawet nie znają tych rzeczy. A teraz spróbujcie wy tak przeżyć chociaż miesiąć. Nie dacie rady, bo cały czas mielibyście w głowie, że po #!$%@? ja chodze 2 kilometry do rzeki po wode, jak mógłbym podjechać ciężarówką szybciej, wygodniej i wziąć tej wody 1000 razy więcej. Zwykły człowiek to domek z patyków, GIGACHAD to willa z basenem i żadna kobieta nie zamieni tego drugiego z tym pierwszym. Każdy przeciętny człowiek, któremu udało się mieć kobiete ma ją tylko z tego względu, że GIGACHAD jej nie chciał i musi sobie zdawać sprawę, że jest drugim (lub nawet kolejnym) wyborem. Tak samo jak nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy w to, że ktoś mieszka w bloku z wielkiej płyty zamiast w luksusowym apartamentowców, bo tak wolał od początku i to jego świadomy wybór.
#zwiazki #przegryw #wygryw #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #seks
Z.....i - Dzisiaj na wykopie zobaczyłem zdjęcie GIGACHADA i od razu poczułem sie najg...

źródło: comment_kfvnXDrAD6X0aVjiMf8pzHA8MErJCoMB.jpg

Pobierz
  • 45
@ZjadaczTrujki: no tak, trzeba zamknąć wszystkie kobiety w piwnicy żeby nie mogły patrzeć na gigachadów w Internecie (już same zdjęcia tego gigachada to jedno wielkie iks de). psychologia podobna do tych tych zjebów co mordują dziewczyny w swoich piwnicach i trzymają je tam po 20 lat. kurrrła jeśli to jest prawdziwe bycie przegrywem to od jutra idę #!$%@? biegać i wychodzę do ludzi bo nie chcę mieć z tym nic wspólnego