Wpis z mikrobloga

Dziewczyny pomocy :)
W grudniu kupiłam te dwie sukienki co na zdjęciu. W obu bardzo dobrze się czuję, są wygodne, nie krępują ruchów, nie obciskają itd. Za miesiąc idę na wesele i mam dylemat którą z nich wybrać? Czy ta granatowa nie jest za ciemna i za smutna na taką okazję jak wesele? A z kolei czy ta czerwona nie jest za bardzo wyzywająca z uwagi na odkryte plecy?

#slub #wesele #sukienka #modadamska
anna-przechera - Dziewczyny pomocy :)
W grudniu kupiłam te dwie sukienki co na zdjęc...

źródło: comment_M3YOl1MUsqMdyj3f94NMRK5zWvoztp6C.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@anna-przechera: o właśnie! @erln dobrze pisze, że błyszczące kolczyki i bransoletka zrobią robotę i ożywią całą stylizację :)

W ogóle, gdzie kupiłaś sukienkę? Jakiś prywatny sklep, czy sieciówka? Bo im dłużej patrzę na tę granatową sukienkę, tym bardziej myślę, że by nadawała się na wesele, na które się wybieram za pół roku xD
  • Odpowiedz
@myrmyrek: hehe nie, ale nie chcę kreacją przyćmić panny młodej :P
@keep_calm_and: @pingwinowa: odnośnie Waszych pytań gdzie kupiłam sukienkę... Obie sukienki kupiłam stacjonarnie w prywatnym sklepie (nie sieciówce) we Wrocławiu. Oni prowadzą też sprzedaż przez internet na swojej stronie https://www.vividstore.pl/ . Z tego co przeglądałam u nich na necie i w sklepie stacjonarnym, to zdecydowanie więcej sukienek, większy wybór jest stacjonarnie. Dlatego ja osobiście polecam wybrać się do ich
  • Odpowiedz
@Karolcia83: tzn usługi krawieckie robili mi na miejscu, bo sklep oferuje. Także nie skracałam na własną rękę.
Dzięki za Waszą pomoc i wszystkie komentarze! Zdecydowałam, że zakładam granatową i do tego jasne dodatki.
  • Odpowiedz