Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drodzy Mirkowicze,
Mój problem dotyczy związku i urody.
Studiuje na drugim roku i od roku jestem z chłopakiem starszym ode mnie o 4 lata. Układa się nam ok poza tym, że mamy problemy w łóżku związane z... Moja uroda.
Ogólnie jestem dość atrakcyjna - szczupła, mam jasną karnację, długie, gęste ciemnobrązowe włosy i długie rzęsy. Gdy jestem ubrana nie widać jednak tego co jest na moim ciele.
Mix jasna cera i ciemne, grube włosy. Kiedy je ogole przez skórę prześwitują czarne kropki a po depilacji depilatorem czy woskiem włosy wrastają. O ile jakoś potrafie sobie poradzić z wrastaniem w okolicy bikini i pach to na nogach mam istną masakrę która nasila się przy częstym goleniu. Kropki, blizny, pryszcze. A golić muszę się często bo gdy wieczorem ogole włosy to rano już czuć papier ścierny...
Byłam z problemem wrastających włosów u dermatologa. Przepisał jakąś maść do stosowania punktowo, odradził depilację i polecil laserowe usuwanie owłosienia.
Sprawdziłam ceny takiego zabiegu i na moją studencka kieszeń to kwota nieosiągalna :( Mój budżet wynosi około 450zł miesięcznie za które muszę się utrzymać w dużym mieście (po odliczeniu zakwaterowania). Pracuje tylko w weekendy, na wakacje będę pracować przez 5 dni w tygodniu ale muszę uzbierac na komputer bo mój się sypie i najlepiej odlozyc cokolwiek na kolejny rok akademicki.
Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia z facetami a mój chłopak miał już kilka dziewczyn. Staje się dla niego kompletnie aseksualna kiedy chociażby rano budzimy się i mam szorstkie nogi. Mówi, że żadna z jego bylych dziewczyn nie miała takiego problemu i mam to ogarnąć. Poza tym kiedy mam okres i czasami naprawdę mnie boli to również uważa, że to nie choroba i jego byłej dziewczyny tak nie miały wiec mam nie przesadzać.
Proszę poradzicie coś... Czy to z problemem owłosienia czy związkowym. Jak to u Was jest? Czy zawsze partnerka jest ogolona na zero? Mój chłopak nigdy mnie nie widział z kilkudniowym "zarostem" mam wrażenie że wtedy by mnie wyrzucił za drzwi skoro takim problemem jest kilkugodzinny...
#uroda #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 100
@AnonimoweMirkoWyznania: Przemyśl ten związek, to po pierwsze. Po 2 zbieraj na depilacje, możesz zacząć np. Tylko od łydek, między zabiegami i tak musi być przerwa czasowa, wiec dasz radę uzbierać, celuj tez w promocje w różnych salonach. Po 3 polecam krem pilarix (krem mocznikiem), skóra jest dużo gładsza, pozbywasz się zrogowaciałej skory i włosy tak nie wrastają. Ciężko kupić go stacjonarnie, przez internet około 15zl.
@AnonimoweMirkoWyznania: Zdjecie podgladowe chlopaka rozowej.

wez miej minimum godnosci czlowieka i napuj w ryj typowi ktory swiadomie podburza twoja pewnosc siebie i za 5 lat bedziesz sfrustrowana i przerazona mysza na uslugach wielkiego pana ktory cie zdradza na prawo i lewo, bo tamte nie beda mialy problemow z wlosami na nogach XD
Pobierz Malorne - @AnonimoweMirkoWyznania: Zdjecie podgladowe chlopaka rozowej.

wez miej m...
źródło: comment_fIXWNktIrzLlV804RjpgJLbMk6lVCtZ9.jpg