Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drodzy Mirkowicze,
Mój problem dotyczy związku i urody.
Studiuje na drugim roku i od roku jestem z chłopakiem starszym ode mnie o 4 lata. Układa się nam ok poza tym, że mamy problemy w łóżku związane z... Moja uroda.
Ogólnie jestem dość atrakcyjna - szczupła, mam jasną karnację, długie, gęste ciemnobrązowe włosy i długie rzęsy. Gdy jestem ubrana nie widać jednak tego co jest na moim ciele.
Mix jasna cera i ciemne, grube włosy. Kiedy je ogole przez skórę prześwitują czarne kropki a po depilacji depilatorem czy woskiem włosy wrastają. O ile jakoś potrafie sobie poradzić z wrastaniem w okolicy bikini i pach to na nogach mam istną masakrę która nasila się przy częstym goleniu. Kropki, blizny, pryszcze. A golić muszę się często bo gdy wieczorem ogole włosy to rano już czuć papier ścierny...
Byłam z problemem wrastających włosów u dermatologa. Przepisał jakąś maść do stosowania punktowo, odradził depilację i polecil laserowe usuwanie owłosienia.
Sprawdziłam ceny takiego zabiegu i na moją studencka kieszeń to kwota nieosiągalna :( Mój budżet wynosi około 450zł miesięcznie za które muszę się utrzymać w dużym mieście (po odliczeniu zakwaterowania). Pracuje tylko w weekendy, na wakacje będę pracować przez 5 dni w tygodniu ale muszę uzbierac na komputer bo mój się sypie i najlepiej odlozyc cokolwiek na kolejny rok akademicki.
Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia z facetami a mój chłopak miał już kilka dziewczyn. Staje się dla niego kompletnie aseksualna kiedy chociażby rano budzimy się i mam szorstkie nogi. Mówi, że żadna z jego bylych dziewczyn nie miała takiego problemu i mam to ogarnąć. Poza tym kiedy mam okres i czasami naprawdę mnie boli to również uważa, że to nie choroba i jego byłej dziewczyny tak nie miały wiec mam nie przesadzać.
Proszę poradzicie coś... Czy to z problemem owłosienia czy związkowym. Jak to u Was jest? Czy zawsze partnerka jest ogolona na zero? Mój chłopak nigdy mnie nie widział z kilkudniowym "zarostem" mam wrażenie że wtedy by mnie wyrzucił za drzwi skoro takim problemem jest kilkugodzinny...
#uroda #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 100
  • Odpowiedz
  • 141
@AnonimoweMirkoWyznania wybacz, ale po pierwsze Twój chłopak to debil. Niech sam się ogarnie jak taki mądry, zrób mu raz depilację depilatorem po łydce to zobaczymy jaki będzie zadowolony ;)

Ale już pomijając tego osobnika, domyślam się, że nawet jak będziesz sama, to dla własnego komfortu chciałabyś mieć gładkie nogi.

Wiele dziewczyn ma podobny problem, sama mam fioła na punkcie gładkiej skóry i przerobiłam już wszystkie metody.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Jest różnica między zaniedbywaniem się, a nie byciem idealnym. Jak ktoś ci wierci dziurę w brzuchu o takie pierdoły to lepiej zastanów się jak długo dasz radę utrzymać własne zdrowie psychicznie w dobrym stanie, mając ciągle na karku taką presję, żeby wyglądać tip top.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: smaruj oliwką/kremem, peeling jakąś dobrą szczotą (poza tym ze pomaga to fajnie można sobie plecki pomasować), możesz spróbować depilatora, jakiś silk-e-pil i rób to dla siebie, a chłopu kij w oko. Poświęcać i męczyć możesz dla siebie, bo nikt inny tego nie doceni /sprawdzoneinfo/
  • Odpowiedz