Wpis z mikrobloga

#samochody #sprzedam #citroen #kupautozmikro
Jako, że #!$%@?łem się właśnie z powodu potencjalnych kupujących, którzy okazali się zawracaczami dupy, którym nie chce się nawet zadzwonić, że jednak nie przyjadą, pomyślałem, że może na mirko znajdzie się ktoś bardziej ogarnięty.
Citroen C4 2004r 1,6 16V z podtlenkiem LPG (świeżo po przeglądzie).
W środku klima (ogarnięta w zeszłym roku), tempomat i półskórzane fotele z podłokietnikiem.
Dwa komplety kół - 17tki na lato z 2016 roku i 15" na zimę - dwie nówki ze stycznia i dwie z 2015 roku, ale jeszcze w bardzo dobrym stanie.
OC i Przegląd do lipca. Rdzy brak, z wad to jedynie trzeba coś podłubać przy prowadnicy fotela kierowcy, bo niezbyt chętnie przesuwa się do przodu i do tyłu, a zimą blokowały mi się linki ręcznego, więc prawdopodobnie do wymiany.
Auto stoi w #radom i cena, jaka by mnie interesowała to 11900CBLN. Dla mirków jakiś rozsądny upust ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz aksal89 - #samochody #sprzedam #citroen #kupautozmikro
Jako, że #!$%@?łem się właśni...
źródło: comment_ZsrIhVP389MB5jJagGigUJlU5c6B7ZEZ.jpg
  • 13
@stillhet: W sumie to nie ukrywam, że bym go nie sprzedawał, ale przy zakupie trochę się napaliłem na niego, a teraz doskwiera mi brak drugiej pary drzwi i mały bagażnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jokker: liczyłem jeszcze, że po tych 3h od telefonu, że "już jadą" w końcu się pojawią, a ja wtedy odbiorę i powiem, że już sprzedałem za 8500 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jokker: liczę się z tym, ale nie będę jakoś szczególnie płakał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie mam świadomość, że źle robię pisząc o jakichkolwiek wadach, bo ludzie kupując chcą myśleć, że trafili na perełkę i mega okazję, ale ja wolę mieć RiGCZ i napisać/powiedzieć co i jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)