Wpis z mikrobloga

Jak radzicie sobie ze zmęczeniem po pracy, jeśli tak to można nazwać? 8 godzin przez kompem, niby wszystko jest ok, wychodzisz z pracy, powrót do domu, nagle siada na oczy, zadżumienie, nic się nie chce, trochę boli głowa, wszystko denerwuje, nie chce się gadać. Na kompie w pracy zainstalowany flux, bo pomyślałem, że może przeorane oczy powodują ten dziwny stan. Ktoś tak miał i coś poradził? Cholera może faktycznie sport po pracy będzie rozwiązaniem, taki bieg 30 minut po powrocie... albo lodowata kąpiel? #!$%@? mam dopiero 20 lat. #pracbaza
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@Jamniczek97 ja zmieniłem godziny pracy z 7/15 na 9/17. Później doszło przerzucanie żelastwa na siłce i jakoś daje radę.

Also zrób sobie badania, może źle się ożywiasz i brakuje ci jakichś witamino-pierwiastków.
  • Odpowiedz
@Jamniczek97:
Przede wszystkim wróć do domu, zjedz coś dobrego i wyjdź na energiczny spacer. Bieganie po całym dniu siedzenia nie jest dobrym pomysłem.
Po spacerze włącz sobie ulubioną muzykę i weź prysznic - woda da ciału sygnał, że może wyjść z trybu mocnej eksploatacji, a muzyka (najlepiej coś energicznego) powstrzyma Cię od pójścia spać.
Gdyby wcześniejsza kolacja Ci nie wystarczyła, to z całego serducha polecam arbuza lub truskawki.
No i warto
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna:
Wołaj OPa tematu, a nie mnie. ;p
I rzeczywiście, drzemka to dobry plan, pod warunkiem, że nie będzie dłuższa niż te trzydzieści minut, bo potem wejdziesz w fazę głębokiego snu i ciężko będzie się wybudzić.
  • Odpowiedz