Wpis z mikrobloga

@kajakkajak: chyba nie rozumiesz w czym sęk : ). @le_vampire (najprawdopodobniej) wrzuca takie a nie inne znaleziska dając wykopowym "prawakom" pstryczka w nos. mniejsza jednak z tym dlaczego to robi - nie o to idzie.

Autor "proislamskich" znalezisk nie wypisuje na mikroblogu postów w stylu "to podejrzane... on wrzuca znaleziska tylko z frondy/narodowca, etc., a każde znalezisko źle przedstawia mniejszości muzułmańskie/homoseksualne", czego nie można powiedzieć o "piętnowanym" poście.

Ergo - nie
@WinyI: watpie czy we wrzucaniu znalezisk pewnego autoramentu chodzi o dawanie prztyczka w nos. w ogole naprawde we wrzucaniu znalezisk anty i pro religijnych ma chodzic o ucieranie komus nosa? no chyba nie tedy droga. dla mnie to po prostu napieranie pewnym nurtem (tak jak i po drugiej stronie). jeden promuje islam drugi jego przeciwienstwo. ale jeden tez promuje dosc czesto antypolskie tresci, a jakos nie widzialem zeby drugi wrzucal antyiranskie.
@kajakkajak: Dobrze, ale mnie cały czas chodzi o postawę zaprezentowaną w poście, a nie o treści dodawanych przez nich znalezisk. @le_vampire nie dziwi się, że "ktoś dodaje treści tylko ze stron x", autor omawianego posta natomiast namiętnie spamuje frondami i innymi, przy czym kiedy ktoś robi to samo co on, tylko po drugiej stronie barykady, to jest wielce oburzony, bo jakże to tak. I gdzie ta wykopkowa wolność słowa? Kończy się
@kajakkajak: Uwierz, że gdyby w ten sposób wypowiedziałby się le_vampire, to moja reakcja byłaby identyczna. Naprawdę, dopóki czyjeś poglądy nie naruszają mojej sfery prywatności, zupełnie mnie nie obchodzi co sobą taki człowiek prezentuje. W końcu - w najgorszym razie - to z siebie zrobi idiotę, jak ktoś nadgorliwy, albo po prostu inteligentny, udowodni mu, że jest durniem.

Ja jestem zbyt leniwy na to, żeby kopać się z koniem ; ).