Wpis z mikrobloga

Dlaczego Axel ciągle żuli o wszystko od widzów ? No #!$%@? nie ukrywam, że oglądam gościa, ale zaczyna mnie #!$%@?ć to, że ciągle robi zrzutki na gry, na dyktafony itp. Nosz #!$%@?, jeszcze niech na TV 50 cali zrobi zrzutkę. Fakt jego wiedza nie jest najlepsza, ale ogólnie spoko się ogląda. Czy on #!$%@? naprawdę nie może iść do pracy ? Niby taki z niego Polak Rodak, ale jednak bananowiec, skoro bierze od rodziców kasę. Chociaż ostatnio cisnął po matce, że syna z mieszkania wywala i mówił o ojcu, że nie ma z nim kontaktu... więc najpierw jedzie po nich, a potem hajsy zbiera...
#!$%@? rok go oglądam, i coraz bardziej mnie irytuje ten chłop, że nie może znaleźć roboty... masakra...
#axeliocontent
  • 27
  • Odpowiedz
@Axelio: zacznijmy od tego, że to są przykłady. Nie potrafisz iść do pracy i zarobić na cokolwiek ? W tym momencie straciłeś widza wyzywając mnie od tłumoków, i uwierz mi, że wiele ludzi opuści Twój kanał i skończy się sponsoring. Albo się naucz czytać ze zrozumieniem, albo weź odłącz internet i sobie wstydu oszczędź Axel. Lubiłem twoje filmy i wgl Ciebie oglądać, ale po Twoich chamskich odzywkach uważam Cie za zero.
  • Odpowiedz
Ale taki większy telewizor faktycznie by mu się bardzo przydał i powinien w to zainwestowac jeśli chce rozwijać kanal. Ostatnie podłączanie Xboxa do takiego malego telewizorka... trochę bieda :(
  • Odpowiedz
@Axelio: Ty wszystkich masz w nosie, liczysz się dla siebie tylko Ty. Ja Cię nie próbuję oczernić, zadałem tylko pytanie, na które oczekiwałem odpowiedzi. Byłem jednym z donejtorów nawet na cele Twojego kanału, więc raczej miałem prawo zadać takie pytanie. Wiedziałem, że wejdziesz i zaczniesz się wkurzać, ale to nie o to chodzi.
  • Odpowiedz
@WuEx: To jest atak i kończę z tobą dyskusję. Jesteś typowym polaczkiem. Gdybyś miał pytanie, to byś mi je zadał na priv, a nie publicznie na WYKOPIE próbujesz mnie oczernić. Zazdrosny i zawistny polaczek. EOT.
  • Odpowiedz
@Axelio: Typowym polaczkiem to jesteś Ty, nic tylko narzekać na wszystko, żebrać jak ostatni rumun w niedziele pod kościołem. Dla mnie jesteś zerem...
  • Odpowiedz
@WuEx: Do pracy nie pójdzie, bo ma zbyt duże wymagania jak na osobę w wieku 30-lat, która nie ma wykształcenia, umiejętności, żadnego doświadczenia poza byciem PR-owcem i prawą ręką #kononowicz, nawet prawa jazdy co udokumentował na mirko pisząc o przegrywach pracujących za 3k. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Axelio: Gdybyś uczył się, zarabiał dobre pieniądze, a nie żył jak cygański żebrak to byś wiedział, że płaski TV to każdy od kilku, jak nie kilkunastu lat ma w domu (ba, mam nawet kilka), bo niezły nie kosztuje nawet pół pensji i nie ma czego zazdrościć. Zamiast myśli o tym, że ktoś ci zazdrości uświadom sobie, że to po prostu żałosne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Axelio: Skończyłem dobrą uczelnię, zarabiam sporo ponad średnią krajową, mieszkam w nowym budownictwie i mam niezły samochód, ale zazdroszczę królowi przegrywu, który mimo, że jest starszy ode mnie nie osiągnął nic i podnieca się tym, że zrobił sobie mrożoną pizzę. Seems legit. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@patrykolos: obserwuję go od afery z Miecugowem. Gość ma naprawdę spore problemy ze sobą. Szkoda nawet strzępić ryja. Widziałem jakiś film w którym ogląda samochody w galerii handlowej, zachowywał się jakby był nieco opóźniony intelektualnie. Warto wspomnieć, że głównymi zainteresowanymi tą wystawą były dzieci w wieku max 10 lat, no i on...
  • Odpowiedz