Wpis z mikrobloga

Dlaczego Axel ciągle żuli o wszystko od widzów ? No #!$%@? nie ukrywam, że oglądam gościa, ale zaczyna mnie #!$%@?ć to, że ciągle robi zrzutki na gry, na dyktafony itp. Nosz #!$%@?, jeszcze niech na TV 50 cali zrobi zrzutkę. Fakt jego wiedza nie jest najlepsza, ale ogólnie spoko się ogląda. Czy on #!$%@? naprawdę nie może iść do pracy ? Niby taki z niego Polak Rodak, ale jednak bananowiec, skoro bierze od rodziców kasę. Chociaż ostatnio cisnął po matce, że syna z mieszkania wywala i mówił o ojcu, że nie ma z nim kontaktu... więc najpierw jedzie po nich, a potem hajsy zbiera...
#!$%@? rok go oglądam, i coraz bardziej mnie irytuje ten chłop, że nie może znaleźć roboty... masakra...
#axeliocontent
  • 27
@Axelio: nie rozumiem xD

1. Wyzywasz tutaj siedzących od przegrywów.
2. Siedzisz z nami właśnie tutaj.
3. Twoje filmy oglądają naiwniaki i dzieciarnia (Brexony i te de), reszta widzów to ludzie nabijający się z ciebie.

Also, po filmach nie widać abyś żył jak król życia - tak niskiego standardu nie miałem nawet przy dłuższym braku stałego zatrudnienia.

Poza tym, nowy panasonic 50" to koszt 1990zł, spokojnie odłożyłbyś sobie z 2ch wypłat
@Axelio: bo co, zakażesz mi? Ja akurat z twojego żebractwa i nieudacznictwa toczę srogą bekę. Co do "bajkopisarstwa" to w ceidg widnieją dane mojej firmy, na stronie uczelni tytuł obronionej pracy, ba nawet bez problemu średnio rozgarnięty użytkownik internetu znajdzie moje miejsce zamieszkania, o wrzucaniu tutaj pewnych informacji nie wspomnę.
@Axelio Nie robisz mi tym na złość. Cieszę się, że robisz dla nas taką zrzutkę. Będziemy mogli oglądać w lepszej jakości. I nie nie mówię tego złośliwie. I nie nie uważam Cię za rumuna spod kościoła. To tylko wścipski żart, żebyś jeszcze coś dopisał. Za wszystkie komentarze publicznie przepraszam, szczególnie te, którę Cię uraziły. Moje wypociny po pracy zostały źle odebrane. Naprawdę, jakbyś czytał od początku to byś zrozumiał, że ja nie
@Axelio: ja się wcale nie chcę do ciebie #!$%@?ć. Wyrażam tylko swoją opinię. Prowadząc swój kanał na yt, powinieneś wiedzieć, że nie wszyscy będą ci tylko schlebiać. Oglądam i czytam z zaciekawieniem, coś jak baba z brodą w cyrku :) Btw. serio nie masz pracy?