Wpis z mikrobloga

@D3xxT3r te Samsungi to szmelc, chyba, że chcesz na tym oglądać YouTube i cieszyć się, że ma ładne kolory.

W sumie jak nie planujesz zastosowań gamingowych to się nada ( ͡º ͜ʖ͡º)
@D3xxT3r średnio jestem w temacie zakrzywionych monitorów, ale jeżeli chodzi o te Samsungi to nie są godne polecenia... Da się za te pieniądze znaleźć monitor o lepszych parametrach... Tu jest lipny czas reakcji, kontrast nie powala i mógłby byś jaśniejszy.
@D3xxT3r w sumie to widzę, że większość zakrzywionych z tej półki ma prawie identyczne parametry ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale tak jak wcześniej napisałem, jak nie będzie używany przez jakiegoś pro ultra masterrace gamera, to nikt się nie będzie spuszczał nad tym, że ma 4ms czasu reakcji a BenQ dla graczy mają 2ms...
@Arthaniel: no też tak przejrzałem przed wpisem tutaj, to w sumie ten Samsung wydaje się rozsądnym wyborem, za ok 550 można go już wyrwać w necie, myślę, że to przyzwoita cena. Raczej zastosowanie w multimedia/praca biurowa, gry rzadziej. Powiem Ci mam jeden z modeli Iiyamy z takim samym czasem reakcji, czasem w coś zagram i nie narzekam, jestem bardzo zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)