Wpis z mikrobloga

ale ja to wiem. Jednak przez to jedno znacząc jej wykorzystanie jest teraz jednoznacznie kojarzona i raczej kazdy boi sie jej używać żeby nie być źle kojarzonym.


@stop_tvp: To się zmienia.

Na lepsze.

A tutaj pojechali po całości


Niby w czym?

Felga w kształcie złamanego krzyża słonecznego najlepiej nadaje się do ruchu obrotowego! ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Mannaz_Isaz_Raido_Kaunan_Othala: mi akurat ta z hainekena się kojarzy :) no i poza tym socjalizm jest "trendy"

Pojechali po całości, bo kształt jest wyraźny, nawet taki ostry. Nie to że nawiązanie. Pierwszy rzut oka i już wiesz.
Mi to nie przeszkadza. Oczywiście, że nadaje sie do obrotu na feldze, a nawet całkiem nieźle wygląda.

Tylko każdy woli unikać, żeby sobie oszczędzić jakiś kłopotów, bo jakieś bojówki go zaczną wyzywać od faszystów.

Tak
Pojechali po całości, bo kształt jest wyraźny, nawet taki ostry. Nie to że nawiązanie. Pierwszy rzut oka i już wiesz.

Mi to nie przeszkadza. Oczywiście, że nadaje sie do obrotu na feldze, a nawet całkiem nieźle wygląda.

Tylko każdy woli unikać, żeby sobie oszczędzić jakiś kłopotów, bo jakieś bojówki go zaczną wyzywać od faszystów.


@stop_tvp: Obecnie "faszystami" nazywa się jakichkolwiek ludzi mających inne zdanie niż wyzywający, więc najlepiej zlewać ich pretensje.