Wpis z mikrobloga

Jak wszyscy wiemy, kończy się dziś długi weekend. Weekendy wszystkich normików i Chadów wyglądały wspaniale. Jest kilka możliwości, w jaki go spędzili:

1. Grillowo-imprezowy: Pary, oraz paczki znajomych wyjechały nad rzekę, jezioro, działki rekreacyjne, kempingi. Dzięki wspaniałej pogodzie, panował piękny czas biesiady. Muzyka pogrywała z klapy samochodu, krzesełka ogrodowe zostały rozłożone, na stoliku stanęła dumnie krata browarów. Pyszny zapach kiełbasek, oraz szaszłyków rozchodził się po całej okolicy, delektując nozdrza ludzi w jego zasięgu. Normiki sobie wspaniale grillowały, spożywały alkohol, spędzały miło czas w swoim gronie, w nocy bzikając się po kempingach, czy też namiotach. Zabawie nie było końca, będą mieli niezapomniane chwile.

2. Wyjazd zagraniczny: Tutaj głównie pary, jako, że długi weekend trwał ponad tydzień, można było sobie wziąć jakieś all-inclusive. Piękni Chadowie, oraz ich majestatyczne kobiety, polecieli na majówkę swojego życia. W upalnym, hiszpańskim, lub tureckim słońcu, skąpani w promieniach słonecznych, spożywali sobie półnago drinki z palemką na plaży. Wieczory kończyły się w ekskluzywnych klubach, a upojnemu seksowi w nocy nie było końca.

3. Wyjazd turystyczny: Dynamiczne, aktywne normickie pary ruszyły na oblężenie gór, szlaków turystycznych, ciekawych miast i innych atrakcyjnych miejscówek. Spacerowali po górach, racząc swoje oczy zapierającym dech w piersiach widokiem gór i pachnących lasów. Ewentualnie, spacerowali za rączkę starówką pięknego polskiego, lub europejskiego miasta. Ich wspomnienia z tej majówki będą wspaniałe i pozytywne. Oczywiście nocleg w dobrym hotelu, lub schronisku, i wieczorami czułe chwile we wzajemnym towarzystwie.

4. Mój długi weekend: Jako, że jestem #!$%@?ą, miałem tylko wolne dni ustawowe. W dni wolne piwniczyłem, dopadły mnie straszne feelsy z samotności, przez które musiałem założyć tu konto, żeby mieć się komu pożalić. Nie mam znajomych, ani dziewczyny, a moje życie to wielka beznadzieja bez perspektyw na lepsze czasy. Nigdy nie znajdę różowej, a wszystkie powyższe opcje pozostają w sferze niedoścignionych marzeń.

#przegryw #stulejacontent #zalesie #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #gownowpis #majowka ##!$%@?
  • 22
  • Odpowiedz
@Marzyciel233: Cuda się zdarzają! Trzy osoby z wykopu (mirek i dwie mirabelki). Pojechaliśmy w góry na cztery dni i było bardzo spoko. Żadnej pary, piwniczny humor, trochę piwa/wina, trochę łażenia po górach. Serio, da się.
A znamy się z wykopu!
Sporo zależy od chęci - polecam! ()
  • Odpowiedz