Wpis z mikrobloga

@Radeg90 ja jestem z chowu klatkowego, ale doceniam ten wiejski spokój i brak miejskiego pędu za niewiadomo czym. Z centrum nie chciałabym się wyprowadzać, bo wygodnie jest tu mieszkać, ale marzy mi się jakiś własny kawałek ziemi, który mogłabym obsiać trawą i kwiatkami. Namawiam niebieskiego na kupno RODOS, byłaby fajna namiastka
  • Odpowiedz
Nie mówcie, że na wsi to niefajnie jest


@Kaplanka: Zależy jaka. Jak ta "wieś" to domki jednorodzinne bogatych mieszczuchów to fajnie, ale taka prawdziwa wieś to już nie koniecznie.

Ja kiedyś byłem na takiej prawdziwej wsi i to nie było fajne. Bieda, brak perspektyw, autochtony wiecznie #!$%@? (browar od samego rana) bez zębów, śmierdzą, ubrani w jakieś łachy stare. Wszyscy tubylcy #!$%@? biedą, wszystko przepijają, a potem się #!$%@?ą pod
  • Odpowiedz
@Dorciqch: To jest najlepsza możliwa opcja - mieć dwa miejsca do zatrzymania się zarówno w mieście, jak i na wsi, oraz mieć swobodną możliwość niedługiej podróży między tymi lokacjami. ʕʔ Rodos? Kupujecie wyspę? xD
  • Odpowiedz
@Radeg90 RODOS- rodzinny ogród działkowy otoczony siatką xD mamy też możliwość jeżdżenia na wieś do dziadków, ale to jakoś nie to, no nie taka wieś...
  • Odpowiedz
@Dorciqch: Aaaaa, takie coś. :P To chyba najbardziej by Ci się spodobało tak mieszkać zaraz za miastem? Kilka km do miasta jakąś szosą, jest działeczka, domek, można sobie posadzić drzewka, krzaczki, basen. :) Ale z kolei nie jest to wiocha zabita dechami.
  • Odpowiedz
@Kaplanka: Tak? A to pewnie w smaku jakieś mniej ciekawe, albo goryczkowate? :P Ja to się boję nieznanych grzybów, ale babcia i dziadek zbierają jakieś zielonki i inne dziwne, choć przyznam, że w zupie smakowały mega.
Haha. :D Tak, napisałaś! Mogę Ci wymierzyć sprawiedliwość za karę. xDDDD
  • Odpowiedz
@Radeg90 mieszkając za miastem to już trzeba dwa samochody mieć, poza tym korki rano, korki popołudniu na wjeździe/wyjeździe z miasta. Chociaż taki domek z ogródkiem to kuszący mocno jest, z tym że na ten moment nas na niego nie stać. Ale działeczka to już zupełnie co innego (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 0
@Radeg90 wygląda jak Kania, po prostu pod naciskiem robi się nieco czerwona. W smaku taka sama :)
Idę zbierać mlecz moim świnkom, im też się należy coś od życia :3

! dostateczna kara?
  • Odpowiedz